Linde L 10 1172 gyalogkíséretű targonca






Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.
Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.
Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.
Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.
A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.
- Előleg átutalása kártyára
- Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
- Átutalás "Meghatalmazott" részére
- Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
- Átutalás hasonló nevű cég számlájára
- Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
- Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
- Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Eladó elérhetőségei




















Height M: 2.22 m
Battery Voltage: 24 v
Battery Year: 2024
Battery Model: 24V 2 PzB 200Ah 2024
Batterie: Gruma / 24 Volt 2 PzB 200 Ah (Baujahr 02/2024)
Aquamatic auf Batterie
Fahrzeugstecker MRC 80A
vertikaler Batteriewechsel
Ladegerät integriert (CE HF 2+ 24V 35 A)
Gabelausführung 560 - 1150 mm
60 mm
Gabelträger gitterboxfähig
Antriebsrad Heavy Duty
Lastrollen Einfach Poly
SafetySpeed
Schleichfahrt
SoftLanding
Mastschutz: Polycarbonat
Halter mit Schreibplatte
Zugangskontrolle: Schlüsselschalter
Standardausführung-LAGERMASCHINE
Batterie Hersteller: Gruma
Batterie Kapazitaet: 200Ah
Ladegeraet HerstellerLinde
Battery
Battery Charger