Pela EE-MR30 autó ollós emelő aukción eladó

Pela EE-MR30
1 111 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Pela EE-MR30 autó ollós emelő - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 1 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 2 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 3 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 4 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 5 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 6 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 7 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 8 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 9 - Machineryline
Pela EE-MR30 autó ollós emelő | Kép 10 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/10
Induló ár:
1 111 EUR
12 400 SEK
≈ 409 200 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Pela
Modell: EE-MR30
Gyártási év: 2014
Teherbíró képesség: 3 000 kg
Emelési magasság: 1 m
Helyszín: Svédország Falkenberg
Kereskedői cikkszám: 272619
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:49
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Leírás
Feszültség: 230
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Pela EE-MR30 autó ollós emelő

Fabrikat: Pela
Modell: EE-MR30
Spänning: 230v
Saxlift
Säljarens kommentarer
I fungerande skick
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Ár érdeklődésre
Autó ollós emelő
2012
Hollandia, Barneveld
A. Foeth B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Autó ollós emelő
2012
Teherbírás 1 100 kg
Hollandia, Barneveld
A. Foeth B.V.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Autó ollós emelő
2010
Teherbírás 2 000 kg
Belgium, Heule (Kortrijk)
Vebim NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
új Falco Sollevatori LT1200E autó ollós emelő
1
3 075 EUR ≈ 1 132 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 1 200 kg
Portugália, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Mesa de Elevação 1HE  autó ollós emelő
1
2 337,50 EUR ≈ 860 700 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 1 000 kg
Portugália, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Falco Sollevatori VL9240AL autó ollós emelő új Falco Sollevatori VL9240AL autó ollós emelő
2
7 865 EUR ≈ 2 896 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 4 000 kg
Portugália, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Kapcsolatfelvétel az eladóval
295 EUR ≈ 108 600 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 595 EUR ≈ 587 300 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 3 000 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Autó ollós emelő
Teherbírás 1 000 kg
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 150 EUR ≈ 1 160 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 3 500 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 290 EUR ≈ 843 200 Ft
Autó ollós emelő
Teherbírás 3 000 kg
Franciaország, Vittel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új TyreON TSC5000X2A PD on floor alignment scissor lift 5T with playing de autó ollós emelő
1
15 200 EUR ≈ 5 597 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új TyreON TSC5000X2A 5M  Alignment scissor lift - In floor - Free wheel li autó ollós emelő új TyreON TSC5000X2A 5M  Alignment scissor lift - In floor - Free wheel li autó ollós emelő
2
8 000 EUR ≈ 2 946 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 5 000 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új TyreON TSC4000X2A in floor alignment scissor lift 4000kg 4800mm + TRJ25 autó ollós emelő
1
7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 4 000 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új TyreON TSC5000X2A in floor alignment scissor lift 5000kg 5300mm + TRJ25 autó ollós emelő
1
9 700 EUR ≈ 3 572 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 2 500 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 150 EUR ≈ 1 160 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 3 500 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 950 EUR ≈ 4 400 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Teherbírás 5 000 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 000 EUR ≈ 12 890 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
10.2 LE (7.5 kW)
Teherbírás 25 000 kg
Hollandia, Akersloot
TyreON
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Hunter  IE1409 8208  autó ollós emelő Hunter  IE1409 8208  autó ollós emelő
2
Ár érdeklődésre
Autó ollós emelő
Egyesült Királyság
Zebra Worldwide Machinery Limited
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 900 EUR ≈ 2 909 000 Ft
Autó ollós emelő
Állapot új
Szlovákia, Breza
Kapcsolatfelvétel az eladóval