Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Felületsimító gépek értékesítési aukciók » Betonsimítók, betontömörítők értékesítési aukciók » Kreber betonsimítók, betontömörítők értékesítési aukciók » Kreber K436BS betonsimító »

Kreber K436BS betonsimító aukción eladó

Kreber K436BS
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kreber K436BS betonsimító - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 1 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 2 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 3 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 4 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 5 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 6 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 7 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 8 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 9 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 10 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 11 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 12 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 13 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 14 - Machineryline
Kreber K436BS betonsimító | Kép 15 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/15
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kreber
Modell: K436BS
Típus: betonsimító
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 1 nap 17:10
Feltöltés dátuma: ma
Machineryline ID: LM52167
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 9500126
Szín: fehér
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Kreber K436BS betonsimító

Kreber K436BS Ride-On Power Trowel - 9500126
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kábel tréler
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
10 lábas konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
betonsimítók, betontömörítők Kreber
árverés Árverés
10 lábas konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új CTN 40HQ 40 lábas konténer
1
árverés Árverés
40 lábas konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
40 lábas konténer
2026
Állapot új
Konténer típus High Cube
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
10 lábas konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
40 lábas konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kisbusz
2023
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Üzemanyagtároló tartály
Állapot új
Térfogat 0,44 m³
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Üzemanyagtároló tartály
Állapot új
Térfogat 440 l
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Üzemanyagtároló tartály
Állapot új
Térfogat 330 l
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Sittes konténer
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-GC42S golfkocsi új Captok CK-GC42S golfkocsi
2
árverés Árverés
Golfkocsi
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-GC42S golfkocsi új Captok CK-GC42S golfkocsi
2
árverés Árverés
Golfkocsi
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-GC42S golfkocsi új Captok CK-GC42S golfkocsi
2
árverés Árverés
Golfkocsi
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval