Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Emelőgépek értékesítési aukciók » Csuklós emelők értékesítési aukciók » Skyjack csuklós emelők értékesítési aukciók » Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő »

Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő aukción eladó

Skyjack SJIII-4626
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 1 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 2 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 3 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 4 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 5 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 6 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 7 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 8 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 9 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 10 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 11 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 12 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 13 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 14 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 15 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 16 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 17 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 18 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 19 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 20 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 21 - Machineryline
Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő | Kép 22 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/22
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Skyjack
Modell: SJIII-4626
Típus: csuklós emelő
Gyártási év: 2016
Gépüzemóra: 299 óra
Teherbíró képesség: 385 kg
Saját tömeg: 2 170 kg
Össztömeg: 2 555 kg
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Machineryline ID: BL52139
Leírás
Működési magasság: 9,9 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 70028074
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Skyjack SJIII-4626 csuklós emelő

2016 SkyJack SJIII-4626 Electric Scissor Lift, 9.9m Working Height, 385kg Platform Capacity, Extending Decks, Non Marking Tyres (Meter Reading: 299 Hours) - 70028074
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Csuklós emelő
2016
290 óra
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2016
240 óra
Teherbírás 227 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2016
277 óra
Teherbírás 318 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
309 óra
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
201 óra
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
166 óra
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2016
49 óra
Teherbírás 227 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2016
Teherbírás 681 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2014
219 óra
Teherbírás 227 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2018
412 óra
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2013
232 óra
Teherbírás 408 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2017
Teherbírás 454 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2017
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2015
Teherbírás 349 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2018
Teherbírás 454 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2018
Teherbírás 454 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2014
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Csuklós emelő
2018
Teherbírás 681 kg
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval