Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer aukción eladó

Møtrikspænder Hymair til luft
80,27 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 1 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 2 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 3 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 4 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 5 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 6 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 7 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 8 - Machineryline
Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer | Kép 9 - Machineryline
1/9
Induló ár:
80,27 EUR
Nettó ár
600 DKK
≈ 29 280 Ft
100,34 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1423898
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 13:56
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Møtrikspænder Hymair til luft diagnosztikai műszer

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Objektet er ikke funktionstestet ved auktionsoprettelseHvad omfattede funktionstesten:Kun visuel kontrolInformation om brug:UbrugtKommentar om brug:Møtrikspænderen er ubrugt i original emballage. Aldrig brugt eller pakket ud.Information fra nuværende ejer:Ny/ubrugt
mærke: Hymair
Møtrikspænderen er ubrugt i original emballage. Aldrig brugt eller pakket ud
Billederne er demo billeder af en maskine magen til
1’’ møtrikspænder med 230mm lang hals med 1” firkant
Max momentum 3000nm
Luftforbrug: 340ltr/min
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 240,80 EUR 1 800 DKK ≈ 87 840 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 53,51 EUR 400 DKK ≈ 19 520 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
diagnosztikai műszerek
árverés 294,30 EUR 2 200 DKK ≈ 107 400 Ft
Diagnosztikai műszer
2004
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 227,40 EUR 1 700 DKK ≈ 82 960 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 254,20 EUR 1 900 DKK ≈ 92 730 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 214,10 EUR 1 600 DKK ≈ 78 080 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 133,80 EUR 1 000 DKK ≈ 48 800 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 280,90 EUR 2 100 DKK ≈ 102 500 Ft
Diagnosztikai műszer
2016
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 294,30 EUR 2 200 DKK ≈ 107 400 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 414,70 EUR 3 100 DKK ≈ 151 300 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 307,70 EUR 2 300 DKK ≈ 112 200 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 428,10 EUR 3 200 DKK ≈ 156 200 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 388 EUR 2 900 DKK ≈ 141 500 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Diagnosztikai műszer
2011
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 280,90 EUR 2 100 DKK ≈ 102 500 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Diagnosztikai műszer
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark