Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Elektromos generátorok értékesítési aukciók » Diesel aggregátorok értékesítési aukciók » KV diesel aggregátorok értékesítési aukciók » Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor »

KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor aukción eladó

KV Power Ricardo GFS-24
1 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 1 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 2 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 3 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 4 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 5 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 6 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 7 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 8 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 9 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 10 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 11 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 12 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 13 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 14 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 15 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 16 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 17 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 18 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 19 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 20 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 21 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 22 - Machineryline
Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor | Kép 23 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/23
Induló ár:
1 500 EUR
Nettó ár
≈ 552 300 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: KV
Modell: Power Ricardo GFS-24
Gyártási év: 2026
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 351809819
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-24 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-07 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Motor
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Szín: fehér

Részletes információk — Új KV Power Ricardo GFS-24 diesel aggregátor

Magyar
Aukció:
- Határidő: 7 sep. 2026
Motor márka: Warning
Tápfeszültség: 400 V
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 800 EUR ≈ 662 800 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Diesel aggregátor
2025
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2025
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Diesel aggregátor
2025
Állapot új
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 000 EUR ≈ 736 400 Ft
Diesel aggregátor
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval