HCHI CPCD35 dízel targonca aukción eladó

HCHI CPCD35
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új HCHI CPCD35 dízel targonca - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: dízel targonca
Gyártási év: 2026
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 26 nap 09:3
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 22.
Machineryline ID: NL52051
Motor
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: NL42026D2780
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Új HCHI CPCD35 dízel targonca

Unused 2026 HCHI CPCD35 3.5 Ton Diesel Forklift, 2 Stage Mast, Side Shift, Forks - NL42026D2780
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Starvox CPD-20 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
dízel targoncák gyártási év: -től 2023
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD50 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-D15 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
1 óra
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD50 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD35 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Starvox CPD-20 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Starvox CPD-20 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új HCHI CPCD30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Terramax CPD-30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Terramax CPD-30 dízel targonca
1
árverés Árverés
Dízel targonca
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval