Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Dízel targoncák értékesítési aukciók » Kalmar dízel targoncák értékesítési aukciók » Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca »

Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca aukción eladó

Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON*
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 1 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 2 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 3 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 4 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 5 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 6 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 7 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 8 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 9 - Machineryline
Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca | Kép 10 - Machineryline
További fotók kérése
1/10
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kalmar
Típus: dízel targonca
Gyártási év: 1983
Első üzembehelyezés: 1983
Helyszín: Belgium Lokeren6485 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: A3-46152-16497
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-03 07:33
Befejezés dátuma: 2026-09-16 17:39
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Motor
Üzemanyag: dízel
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Kalmar LMV 10-600 XL *10 TON* dízel targonca

Magyar
Aukció:
- Határidő: 16 sep. 2026
- Típus: online

= Céginformáció =

VAVATO does not carry out a technical inspection of the vehicles. This vehicle is openly sold by online auction kapcsolattartók mutatása
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
2 300 EUR ≈ 846 900 Ft
Dízel targonca
1985
Üzemanyag dízel
Belgium, Hoogstraten
ALPINA INTERNATIONAL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2015
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Dízel targonca
2011
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Dízel targonca
1986
9 633 óra
Üzemanyag dízel Oszlop típus: triplex Emelési magasság 4,3 m
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2004
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Dízel targonca
1986
9 586 óra
Belgium, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Dízel targonca
2005
Üzemanyag dízel
Belgium, Lokeren
VAVATO BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 0,09 EUR 1 SEK ≈ 33 Ft
Dízel targonca
1986
7 664 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 350 EUR ≈ 2 706 000 Ft
Dízel targonca
1979
6 770 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Herentals
TLD Trucks & Vans BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Kalmar DB 7-600 dízel targonca Kalmar DB 7-600 dízel targonca Kalmar DB 7-600 dízel targonca
3
Ár érdeklődésre
Dízel targonca
1986
Teherbírás 7 000 kg Üzemanyag dízel Oszlop típus: duplex
Németország, Eislingen
Achim Frainer Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 500 EUR ≈ 3 130 000 Ft
Dízel targonca
1988
4 200 óra
Teljesítmény 70 LE (51.45 kW) Teherbírás 5 500 kg Kerékképlet 4x2 Üzemanyag dízel Oszlop típus: triplex Kötöttségektől mentes emelés 4 100 mm Emelési magasság 4,1 m Villa hossza 1,5 m
Belgium, Ooigem
Vetrucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Dízel targonca
2009
Üzemanyag dízel
Belgium, Hulshout
Aerts Herselt
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 900 EUR ≈ 6 959 000 Ft
Dízel targonca
2017
1 635 óra
Belgium, Essen
ARCOM T&M
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 500 EUR ≈ 2 025 000 Ft
Dízel targonca
8 169 óra
Teherbírás 3 000 kg Üzemanyag dízel Oszlop típus: szabványos Emelési magasság 3,3 m
Belgium, Hamont
Kapcsolatfelvétel az eladóval
14 000 EUR ≈ 5 155 000 Ft
Dízel targonca
2017
Teherbírás 2 500 kg Üzemanyag dízel Oszlop típus: triplex
Belgium, Oostrozebeke
DEVANMAT BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
12 500 EUR ≈ 4 603 000 Ft
Dízel targonca
2010
8 721 óra
Teherbírás 3 000 kg Üzemanyag dízel Oszlop típus: duplex
Belgium, Oostrozebeke
DEVANMAT BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 750 EUR ≈ 5 063 000 Ft
Dízel targonca
2018
Teherbírás 2 000 kg Üzemanyag dízel
Belgium, Oostrozebeke
DEVANMAT BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 500 EUR ≈ 1 657 000 Ft
Dízel targonca
1989
Euro 3
Kerékképlet 4x2 Üzemanyag dízel Sebesség 3 264 km/ó Oszlop típus: duplex Emelési magasság 305 m
Belgium, Marche-en-Famenne
Trucks-hws sprl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Dízel targonca
Teherbírás 3 500 kg Üzemanyag dízel Oszlop típus: triplex Emelési magasság 4 m
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
További modellek a "Kalmar dízel targoncák" részben