Kirkedahl Brun egyéb építőanyag aukción eladó

Kirkedahl Brun
575,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 1 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 2 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 3 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 4 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 5 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 6 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 7 - Machineryline
Kirkedahl Brun egyéb építőanyag | Kép 8 - Machineryline
1/8
Induló ár:
575,30 EUR
Nettó ár
4 300 DKK
≈ 209 900 Ft
719,12 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb építőanyag
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1422548
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 13:45
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 19.
Részletek:
Dán
Fordítás magyarra
Stand:Fabriksny
Læssehjælp med: Maskine
Bredde: 1800mm
Tykkelse: 24mm
Øvrige mål: Mål er på selve hegnet Det er 180cm bred 130cm høj Profiler er 24mm tyk
mærke: Kirkedahl
Leírás
Teljes külméret: magasság - 1,3 m
Állapot
Állapot: használt
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 535,10 EUR 4 000 DKK ≈ 195 200 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 561,90 EUR 4 200 DKK ≈ 205 000 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 642,20 EUR 4 800 DKK ≈ 234 300 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 628,80 EUR 4 700 DKK ≈ 229 400 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 896,30 EUR 6 700 DKK ≈ 327 000 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 829,50 EUR 6 200 DKK ≈ 302 600 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 428,10 EUR 3 200 DKK ≈ 156 200 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 481,60 EUR 3 600 DKK ≈ 175 700 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 133,80 EUR 1 000 DKK ≈ 48 800 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 347,80 EUR 2 600 DKK ≈ 126 900 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 307,70 EUR 2 300 DKK ≈ 112 200 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 347,80 EUR 2 600 DKK ≈ 126 900 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 347,80 EUR 2 600 DKK ≈ 126 900 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 40,13 EUR 300 DKK ≈ 14 640 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 495 EUR 3 700 DKK ≈ 180 600 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark