Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag aukción eladó

Støbebrædder 144 Styk
334,50 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 1 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 2 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 3 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 4 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 5 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 6 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 7 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 8 - Machineryline
Støbebrædder 144 Styk egyéb építőanyag | Kép 9 - Machineryline
1/9
Induló ár:
334,50 EUR
Nettó ár
2 500 DKK
≈ 122 000 Ft
418,12 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb építőanyag
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1420271
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-31 13:46
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Részletek:
Dán
Fordítás magyarra
Stand:Ukendt
Læssehjælp med: Maskine
Information om læssehjælp: Truck
Bredde: 12 cm
Tykkelse: 2,8 cm
Se billeder for stand
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 4,8 m
Állapot
Állapot: használt
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 187,30 EUR 1 400 DKK ≈ 68 320 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 040 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 588,60 EUR 4 400 DKK ≈ 214 700 Ft
Egyéb építőanyag
2026
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 133,80 EUR 1 000 DKK ≈ 48 800 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 160,50 EUR 1 200 DKK ≈ 58 560 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 133,80 EUR 1 000 DKK ≈ 48 800 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 120,40 EUR 900 DKK ≈ 43 920 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 321,10 EUR 2 400 DKK ≈ 117 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 441,50 EUR 3 300 DKK ≈ 161 000 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 133,80 EUR 1 000 DKK ≈ 48 800 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 160 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 80,27 EUR 600 DKK ≈ 29 280 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 187,30 EUR 1 400 DKK ≈ 68 320 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 53 680 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 508,40 EUR 3 800 DKK ≈ 185 500 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 347,80 EUR 2 600 DKK ≈ 126 900 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 548,50 EUR 4 100 DKK ≈ 200 100 Ft
Egyéb építőanyag
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark