Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Elektromos generátorok értékesítési aukciók » Ashita egyéb generátorok értékesítési aukciók » Ashita AG3-70 egyéb generátor »

Ashita AG3-70 egyéb generátor aukción eladó

Ashita AG3-70
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ashita AG3-70 egyéb generátor - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Ashita
Típus: egyéb generátor
Saját tömeg: 1 400 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 10:39
Feltöltés dátuma: ma
Machineryline ID: UK52294
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: 140560837
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Ashita AG3-70 egyéb generátor

Unused Ashita AG3-70 70KvA Generator - 140560837
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Ashita AG3-150 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-110 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-80 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
egyéb generátorok Ashita
Ashita AG3-70E egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-30 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-30 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-50 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-110 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-70E egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-50E egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-80 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-70 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-70 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-70 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-70 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-50 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-175 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-50E egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ashita AG3-50 egyéb generátor
1
árverés Árverés
Egyéb generátor
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval