Starvox KC-50GF egyéb generátor aukción eladó

Starvox KC-50GF
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Starvox KC-50GF egyéb generátor - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 1 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 2 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 3 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 4 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 5 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 6 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 7 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 8 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 9 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 10 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 11 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 12 - Machineryline
Starvox KC-50GF egyéb generátor | Kép 13 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/13
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb generátor
Gyártási év: 2026
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Machineryline ID: XB51418
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: D202605020B
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Starvox KC-50GF egyéb generátor

Unused 2026 Starvox KC-50GF 62.5kVA Silent Diesel Generating Set, Three-Phase Four-Wire - D202605020B
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb generátor
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval