Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Finja egyéb ipari gépek értékesítési aukciók » Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek »

Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek aukción eladó

Finja Cellplast Finja
125,50 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 1 - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 2 - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 3 - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 4 - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 5 - Machineryline
Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek | Kép 6 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/6
Induló ár:
125,50 EUR
Nettó ár
1 400 SEK
≈ 46 200 Ft
156,88 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Finja
Modell: Cellplast Finja
Típus: egyéb ipari gépek
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3269181
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-04 13:33
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 2,4 m, szélesség - 1,2 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Finja Cellplast Finja egyéb ipari gépek

Skick:OanväntKommentar om skick från nuvarande ägare:Transportskador kan förekomma
Tjocklek: 100mm
Lasthjälp med: Truck
tillverkningsår: Information saknas
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 89,63 EUR 1 000 SEK ≈ 33 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Egyéb ipari gépek
2026
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 331,60 EUR 3 700 SEK ≈ 122 100 Ft
Egyéb ipari gépek
2010
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
egyéb ipari gépek Finja
árverés 636,30 EUR 7 100 SEK ≈ 234 300 Ft
Egyéb ipari gépek
2025
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 125,50 EUR 1 400 SEK ≈ 46 200 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 555,70 EUR 6 200 SEK ≈ 204 600 Ft
Váltvaforgató eke
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 537,80 EUR 6 000 SEK ≈ 198 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 448,10 EUR 5 000 SEK ≈ 165 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 206,10 EUR 2 300 SEK ≈ 75 900 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 448,10 EUR 5 000 SEK ≈ 165 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Egyéb ipari gépek
2018
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden