Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Jokis 950 B egyéb ipari gépek »

Jokis 950 B egyéb ipari gépek aukción eladó

Jokis 950 B
484 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Jokis 950 B egyéb ipari gépek - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 1 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 2 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 3 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 4 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 5 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 6 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 7 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 8 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 9 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 10 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 11 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 12 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 13 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 14 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 15 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 16 - Machineryline
Jokis 950 B egyéb ipari gépek | Kép 17 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/17
Induló ár:
484 EUR
Nettó ár
5 400 SEK
≈ 178 200 Ft
605 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb ipari gépek
Gyártási év: 1991
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3270372
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 13:49
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 5 m, szélesség - 2,25 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Jokis 950 B egyéb ipari gépek

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Ej funktionstestad vid fototillfälletInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekomma
tillverkare: Jokis
Fäste: Stora BM
Övriga mått: Kranarm Max längd 9500 mm
Säljes genom ett dödsbo
därför finns ingen utförligare information om objektet
Säljes i befintligt skick
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Egyéb ipari gépek
1990
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 546,70 EUR 6 100 SEK ≈ 201 300 Ft
Egyéb ipari gépek - fémeszterga
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 13 620 EUR 152 000 SEK ≈ 5 016 000 Ft
Egyéb ipari gépek
2023
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 510,90 EUR 5 700 SEK ≈ 188 100 Ft
Egyéb ipari gépek - hidraulikus kalapács
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Egyéb ipari gépek
1988
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 466,10 EUR 5 200 SEK ≈ 171 600 Ft
Egyéb ipari gépek
2023
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 492,90 EUR 5 500 SEK ≈ 181 500 Ft
Egyéb ipari gépek
2019
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 484 EUR 5 400 SEK ≈ 178 200 Ft
Egyéb ipari gépek
2007
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 475 EUR 5 300 SEK ≈ 174 900 Ft
Egyéb ipari gépek
2018
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 466,10 EUR 5 200 SEK ≈ 171 600 Ft
Egyéb ipari gépek
2025
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 537,80 EUR 6 000 SEK ≈ 198 000 Ft
Egyéb ipari gépek
1986
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 501,90 EUR 5 600 SEK ≈ 184 800 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 519,80 EUR 5 800 SEK ≈ 191 400 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 537,80 EUR 6 000 SEK ≈ 198 000 Ft
Egyéb ipari gépek - rakodó gém
2026
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 573,60 EUR 6 400 SEK ≈ 211 200 Ft
Egyéb ipari gépek - fémeszterga
1950
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 047 EUR 34 000 SEK ≈ 1 122 000 Ft
Furgon
1995
Teljesítmény 162 LE (119 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 627,40 EUR 7 000 SEK ≈ 231 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 376,40 EUR 4 200 SEK ≈ 138 600 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 645,30 EUR 7 200 SEK ≈ 237 600 Ft
Egyéb ipari gépek - rönkfogó kanál
2025
Saját tömeg 150 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 376,40 EUR 4 200 SEK ≈ 138 600 Ft
Egyéb ipari gépek
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden