Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Naarva egyéb ipari gépek értékesítési aukciók » Naarva S23 egyéb ipari gépek »

Naarva S23 egyéb ipari gépek aukción eladó

Naarva S23
2 510 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Naarva S23 egyéb ipari gépek - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 1 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 2 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 3 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 4 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 5 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 6 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 7 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 8 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 9 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 10 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 11 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 12 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 13 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 14 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 15 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 16 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 17 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 18 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 19 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 20 - Machineryline
Naarva S23 egyéb ipari gépek | Kép 21 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/21
Induló ár:
2 510 EUR
Nettó ár
28 000 SEK
≈ 924 000 Ft
3 137,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Naarva
Modell: S23
Típus: egyéb ipari gépek
Gyártási év: 2013
Saját tömeg: 230 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3269475
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-03 13:51
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 29.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 0,85 m, magasság - 1,5 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 101

Részletes információk — Naarva S23 egyéb ipari gépek

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Säljaren har bara provkört den en gångInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, inga kända anmärkningar eller fel
Montering/fäste: Kraninfästning
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 882 EUR 21 000 SEK ≈ 693 000 Ft
Furgon
2013
191 200 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 690,10 EUR 7 700 SEK ≈ 254 100 Ft
Egyéb ipari gépek
2013
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 899 EUR 43 500 SEK ≈ 1 436 000 Ft
Furgon
2014
124 268 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 412,30 EUR 4 600 SEK ≈ 151 800 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2014
279 164 km
Euro 5
Teljesítmény 75.19 LE (55.27 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 002 EUR 33 500 SEK ≈ 1 106 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2014
130 036 km
Euro 5
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 420 EUR 27 000 SEK ≈ 891 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2014
Euro 5
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 5 153 EUR 57 500 SEK ≈ 1 898 000 Ft
Furgon
2015
128 151 km
Euro 5
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 501,90 EUR 5 600 SEK ≈ 184 800 Ft
Furgon
2011
439 120 km
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 627,40 EUR 7 000 SEK ≈ 231 000 Ft
Egyéb ipari gépek - szintezőkanál
2015
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 2 061 EUR 23 000 SEK ≈ 759 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2010
163 311 km
Üzemanyag gáz
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 376,40 EUR 4 200 SEK ≈ 138 600 Ft
Egyéb ipari gépek - szintezőkanál
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 837 EUR 20 500 SEK ≈ 676 500 Ft
Furgon
2017
236 048 km
Euro 6
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 479 EUR 16 500 SEK ≈ 544 500 Ft
Egyéb ipari gépek
2017
Teljesítmény 102 LE (75 kW) Üzemanyag benzin
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden