Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » SunPower egyéb ipari gépek értékesítési aukciók » SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek »

SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek aukción eladó

SunPower SPR-MAX3-400
775,90 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 1 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 2 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 3 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 4 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 5 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 6 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 7 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 8 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 9 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 10 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 11 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 12 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 13 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 14 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 15 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 16 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 17 - Machineryline
SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek | Kép 18 - Machineryline
1/18
Induló ár:
775,90 EUR
Nettó ár
5 800 DKK
≈ 285 700 Ft
969,88 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: SunPower
Modell: SPR-MAX3-400
Típus: egyéb ipari gépek
Saját tömeg: 546 kg
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1424680
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 11:45
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 1,74 m, magasság - 1,22 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 544626
Szín: fekete

Részletes információk — SunPower SPR-MAX3-400 egyéb ipari gépek

Information om anvendelse:Fabriksny
Type af paneler: Monokrystalliske
Produktionsland: Philippinerne
Læssehjælp: Læssehjælp er tilgængelig
Læssehjælp med: Maskine
Bredde: 1090 mm
nyttelast: 10.4kw samlet
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 414,70 EUR 3 100 DKK ≈ 152 700 Ft
Egyéb ipari gépek
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 4 883 EUR 36 500 DKK ≈ 1 798 000 Ft
Egyéb ipari gépek
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 9 498 EUR 71 000 DKK ≈ 3 497 000 Ft
Egyéb ipari gépek - multifunkciós kompakt rakodógép
3 374 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
egyéb ipari gépek SunPower
árverés 8 428 EUR 63 000 DKK ≈ 3 103 000 Ft
Egyéb ipari gépek
1997
4 826 óra
Teljesítmény 36 LE (26.46 kW) Üzemanyag dízel
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark