15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz aukción eladó

15 Tables de lit
300 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz - Machineryline
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz | Kép 1 - Machineryline
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz | Kép 2 - Machineryline
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz | Kép 3 - Machineryline
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz | Kép 4 - Machineryline
15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz | Kép 5 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
300 EUR
≈ 110 500 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: egyéb orvosi eszköz
Helyszín: Belgium Tournai
Kereskedői cikkszám: 014734-023
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-24 18:00
Befejezés dátuma: 2026-09-07 19:30
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 20.
Leírás
Teljes külméret: 0,98 m × 0,42 m × 1,1 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — 15 Tables de lit egyéb orvosi eszköz

Tables de lit
Quantité : 15
Sur roulettes avec tablette réglable en hauteur
Remarques : Lot situé au niveau -1
Accès possible par véhicule (hauteur max 240 cm)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200 EUR ≈ 73 640 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 600 EUR ≈ 220 900 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 800 EUR ≈ 294 600 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 800 EUR ≈ 294 600 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 800 EUR ≈ 294 600 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 160 EUR ≈ 58 910 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200 EUR ≈ 73 640 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200 EUR ≈ 73 640 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 150 EUR ≈ 55 230 Ft
Egyéb orvosi eszköz
Belgium, Tournai
Auctelia SA
Kapcsolatfelvétel az eladóval