Machineryline » Szerszámok értékesítési aukciók » Elektromos szerszámok értékesítési aukciók » Elektromos lombfűrészek értékesítési aukciók » Makita elektromos lombfűrészek értékesítési aukciók » Makita 4350CT elektromos lombfűrész »

Makita 4350CT elektromos lombfűrész aukción eladó

Makita 4350CT
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Makita 4350CT elektromos lombfűrész - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 1 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 2 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 3 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 4 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 5 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 6 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 7 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 8 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 9 - Machineryline
Makita 4350CT elektromos lombfűrész | Kép 10 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/10
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Makita
Modell: 4350CT
Saját tömeg: 25 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Dromore
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 21:00
Befejezés dátuma: 2026-09-02 01:00
Indulásig: 05:22
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 23.
Machineryline ID: QE52053
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 100374887
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Makita 4350CT elektromos lombfűrész

Makita 4350CT 110 Volt Jigsaw - 100374887
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Elektromos lombfűrész
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Elektromos lombfűrész
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elektromos lombfűrész
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
elektromos lombfűrészek Makita