Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1355 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

EPT 1500 kg elektromos raklapemelő aukción eladó

EPT 1500 kg
700 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 1 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 2 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 3 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 4 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 5 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 6 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 7 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 8 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 9 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 10 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 11 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 12 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 13 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 14 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 15 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 16 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 17 - Machineryline
EPT 1500 kg elektromos raklapemelő | Kép 18 - Machineryline
További fotók kérése
1/18
Induló ár:
700 EUR
Nettó ár
≈ 257 700 Ft
847 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Hollandia Drachten
Kereskedői cikkszám: A1-39135-53
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 20:49
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Motor
Teljesítmény: 0.61 LE (0.45 kW)
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — EPT 1500 kg elektromos raklapemelő

Angol
Equipped with Spoon 1150x550x82; 1500 kg load capacity; Battery charger; Travel speed loaded 3.5 km/h; Turning radius 1353 mm; Motor power 0.45 kW; Lifting height 195 mm; Unused in 2 boxes
Voorzien van Lepel 1150x550x82
1500 kg draagvermogen
Acculader
Rijsnelheid belast 3.5 km/u
Draaicirkel 1353 mm
Hefhoogte 195 mm
Ongebruikt in 2 dozen
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 650 EUR ≈ 239 300 Ft
Elektromos raklapemelő
2025
Hollandia, Horst
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Wijchen
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
elektromos raklapemelők
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
Hollandia, Ede
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
Hollandia, Ede
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Cruquius
árverés 375 EUR ≈ 138 100 Ft
Elektromos raklapemelő
Hollandia, Fijnaart
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
Hollandia, Fijnaart
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Elektromos raklapemelő
Hollandia, Sneek
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Wijchen
árverés 300 EUR ≈ 110 500 Ft
Elektromos raklapemelő
2024
Hollandia, Vianen
árverés 400 EUR ≈ 147 300 Ft
Elektromos raklapemelő
2013
Hollandia, Fijnaart
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Elektromos raklapemelő
Hollandia, Vianen
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elektromos raklapemelő
Hollandia, Gemeente Weert
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
Hollandia, Ede
árverés 425 EUR ≈ 156 500 Ft
Elektromos raklapemelő
2026
Hollandia, Horst