Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Elektromos targoncák értékesítési aukciók » Cesab elektromos targoncák értékesítési aukciók » Cesab B650 elektromos targonca »

Cesab B650 elektromos targonca aukción eladó

Cesab B650
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Cesab B650 elektromos targonca - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 1 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 2 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 3 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 4 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 5 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 6 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 7 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 8 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 9 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 10 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 11 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 12 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 13 - Machineryline
Cesab B650 elektromos targonca | Kép 14 - Machineryline
További fotók kérése
1/14
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 368 200 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Cesab
Modell: B650
Gyártási év: 2018
Emelési magasság: 55 m
Helyszín: Németország Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Kereskedői cikkszám: 1102-31
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-04 17:00
Befejezés dátuma: 2026-09-29 15:00
Feltöltés dátuma: tegnap
Leírás
Teljes külméret: magasság - 5,5 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Cesab B650 elektromos targonca

Angol
Max. Lifting capacity: 5.000 kg
hours on display: 2680 h
lifting height: 5500 mm
lenght forks: 1500 mm
Weight without battery: 6593
Battery weight: 2371
Equipped with side shift, adjustable forks and charger

Online auction of modern and well maintained sheet metalworking machines, laser cutting, press brakes and welding tools (e.g. LVD bending, TIMESAVERS grinding, TECNOROBOT, FRONIUS, SIEGMUND welding etc.), metal workshop, tools, residuals sheet metal and aluminium plates stock, plant utilities and rolling stock (CESAB forklifts, IVECO van etc.) originating from the recent bankruptcy of Hedewig Metallverarbeitung GmbH at Hohenkirchen near Munich in Germany.

The online auction opens Friday 4 September and closes Tuesday 29 September. Register your account via our website and place your bid. For viewings and inspections check the auction information on the website.

Viewing day is on:
- Tuesday 22 September


Pickup days are on:
- Wednesday 7 October
- Thursday 8 October

Dome Auctions is an innovative auction platform dedicated exclusively to the industrial sector. By focusing on machinery sales from business closures, restructurings, and bankruptcies, we provide a trusted marketplace where buyers and sellers connect with confidence. Unlike general auction houses, Dome Auctions specializes in selling complete industrial assets directly from factories, ensuring quality and reliability. With a commitment to transparency, industry expertise, and tailored service, we streamline the sales process and maximize value for all parties. As online auctions continue to grow in the European industrial market, Dome Auctions offers a professional and efficient solution for companies seeking high-quality machinery at competitive prices.

= More information =

Auction:
- Start: 4 Sep 2026
- Closing date: 29 Sep 2026
- Location: Höhenkirchen-Siegertsbrunn, Germany
- Type: online
Lifting capacity: 5.000 kg
Serial number: CE411297
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Dízel targonca
2017
Hollandia, Cruquius
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2020
Emelési magasság 41,5 m
Németország, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Dome Auctions
4 500 EUR ≈ 1 657 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2018
Emelési magasság 3,95 m Villa hossza 1,15 m
Hollandia, Veen
Petim Intern Transport
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
elektromos targoncák Cesab gyártási év: -től 2015 -ig 2021
4 500 EUR ≈ 1 657 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2018
Emelési magasság 3,95 m Villa hossza 1,15 m
Hollandia, Veen
Petim Intern Transport
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 650 EUR ≈ 975 700 Ft
Elektromos raklapemelő
2019
876 óra
Emelési magasság 0,21 m Villa hossza 1,15 m Villa szélessége 550 mm
Hollandia, Veen
Petim Intern Transport
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 400 EUR ≈ 1 620 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2017
Emelési magasság 3,65 m Villa hossza 1,15 m
Hollandia, Veen
Petim Intern Transport
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 350 EUR ≈ 497 100 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2020
718 óra
Üzemanyag elektromos Oszlop típus: szabványos Emelési magasság 1,72 m Villa hossza 1,2 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
850 EUR ≈ 313 000 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
Emelési magasság 0,2 m Villa hossza 1,1 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Teleszkópos rakodógép
2019
Hollandia, Wijhe
G.J. van Gurp b.v.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Komissiózó targonca
2017
3 954 óra
Teherbírás 800 kg Emelési magasság 1,19 m
Hollandia, Culemborg
J.Helmond Forklifts BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 200 EUR ≈ 441 800 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
Hollandia, Ede
950 EUR ≈ 349 800 Ft
Elektromos raklapemelő
2017
1 264 óra
Emelési magasság 0,21 m Villa hossza 1,14 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nehéz targonca
2018
13 021 óra
Üzemanyag dízel Emelési magasság 4,3 m
Hollandia, Amsterdam
Forkliftcenter BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Dízel targonca
2016
Hollandia, Vianen
1 350 EUR ≈ 497 100 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
7 898 óra
Emelési magasság 0,21 m Villa hossza 1,19 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Nehéz targonca
2018
5 575 óra
Üzemanyag dízel Emelési magasság 4 m
Hollandia, Amsterdam
Forkliftcenter BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Konténerrakodó
2018
4 377 óra
Hollandia, Amsterdam
Forkliftcenter BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 100 EUR ≈ 405 000 Ft
Elektromos raklapemelő
2020
25 105 óra
Emelési magasság 0,2 m Villa hossza 1,15 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 350 EUR ≈ 497 100 Ft
Komissiózó targonca
2018
8 309 óra
Emelési magasság 0,21 m Villa hossza 1,19 m Villa szélessége 560 mm
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 250 EUR ≈ 460 300 Ft
Elektromos raklapemelő
2018
8 833 óra
Emelési magasság 0,2 m Villa hossza 1,14 m
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval