Elosztó berendezés aukción eladó

Elosztó berendezés
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Elosztó berendezés - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 1 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 2 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 3 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 4 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 5 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 6 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 7 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 8 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 9 - Machineryline
Elosztó berendezés | Kép 10 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/10
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 10:26
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Machineryline ID: VK52222
Leírás
Feszültség: 110
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 140559932
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Elosztó berendezés

110Volt Distribution Box - 140559932
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új WTS ME20 elosztó berendezés
1
árverés Árverés
Elosztó berendezés
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Ech SR09A01 elosztó berendezés
1
árverés Árverés
Elosztó berendezés
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
FRANCE TRANSFO elosztó berendezés FRANCE TRANSFO elosztó berendezés FRANCE TRANSFO elosztó berendezés
3
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Franciaország, Bellignat
2 M International Sarl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Transfo elosztó berendezés Transfo elosztó berendezés
2
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Transfo 44 kVa elosztó berendezés Transfo 44 kVa elosztó berendezés Transfo 44 kVa elosztó berendezés
3
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Phönix-Contact 3031445 ST4-Quattro elosztó berendezés
1
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wago 750-614 elosztó berendezés Wago 750-614 elosztó berendezés Wago 750-614 elosztó berendezés
3
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Bihl+Wiedemann ASi Safety E/A Modul, IP20, 1SE/1SRA/1EDM elosztó berendezés Bihl+Wiedemann ASi Safety E/A Modul, IP20, 1SE/1SRA/1EDM elosztó berendezés Bihl+Wiedemann ASi Safety E/A Modul, IP20, 1SE/1SRA/1EDM elosztó berendezés
3
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
HTT GmbH 821H75s elosztó berendezés HTT GmbH 821H75s elosztó berendezés
2
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Freiberg am Neckar
Klema Maschinenhandel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 000 EUR ≈ 6 259 000 Ft
Elosztó berendezés
2007
3399 LE (2498 kW)
Portugália, Ramalhal
Ambigroup Reuse
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 000 EUR ≈ 2 946 000 Ft
Elosztó berendezés
Portugália, Ramalhal
Ambigroup Reuse
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
2011
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Elosztó berendezés
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval