Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1355 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Indu electric LRA400 elosztó berendezés aukción eladó

Indu electric LRA400
250 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Indu electric LRA400 elosztó berendezés - Machineryline
Indu electric LRA400 elosztó berendezés | Kép 1 - Machineryline
Indu electric LRA400 elosztó berendezés | Kép 2 - Machineryline
Indu electric LRA400 elosztó berendezés | Kép 3 - Machineryline
Indu electric LRA400 elosztó berendezés | Kép 4 - Machineryline
Indu electric LRA400 elosztó berendezés | Kép 5 - Machineryline
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
250 EUR
Nettó ár
≈ 92 050 Ft
302,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Hollandia Pesse
Kereskedői cikkszám: A1-49147-8
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-14 15:43
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 2.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Indu electric LRA400 elosztó berendezés

brand: Indu electric
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 250 EUR ≈ 92 050 Ft
Elosztó berendezés
Hollandia, Pesse
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elosztó berendezés
Hollandia, Pesse
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elosztó berendezés
Hollandia, Pesse
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Elosztó berendezés
Hollandia, Pesse