Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Emelőgépek értékesítési aukciók » Építőipari felvonók értékesítési aukciók » JLG építőipari felvonók értékesítési aukciók » JLG 1230 ES építőipari felvonó »

JLG 1230 ES építőipari felvonó aukción eladó

JLG 1230 ES
2 088 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
JLG 1230 ES építőipari felvonó - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 1 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 2 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 3 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 4 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 5 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 6 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 7 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 8 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 9 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 10 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 11 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 12 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 13 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 14 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 15 - Machineryline
JLG 1230 ES építőipari felvonó | Kép 16 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/16
Induló ár:
2 088 EUR
Nettó ár
23 300 SEK
≈ 768 900 Ft
2 610 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: JLG
Modell: 1230 ES
Gyártási év: 2015
Gépüzemóra: 354 óra
Saját tömeg: 230 kg
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3262192
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 10:04
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 02002456638

Részletes információk — JLG 1230 ES építőipari felvonó

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Batteriets tillverkningsår: 2025
Besiktigad till och med: 2026-06
Plattformshöjd: 3,60
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 210 EUR 13 500 SEK ≈ 445 500 Ft
Építőipari felvonó
2016
442 óra
Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 273 EUR 14 200 SEK ≈ 468 600 Ft
Építőipari felvonó
2014
333 óra
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Építőipari felvonó
2012
413 óra
Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
árverés 779,70 EUR 8 700 SEK ≈ 287 100 Ft
Építőipari felvonó
2012
549 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 630 EUR 40 500 SEK ≈ 1 337 000 Ft
Építőipari felvonó
2017
200 óra
Teherbírás 200 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 797,70 EUR 8 900 SEK ≈ 293 700 Ft
Építőipari felvonó
2010
2 630 óra
Teherbírás 230 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
995 EUR ≈ 366 400 Ft
Építőipari felvonó
2012
432 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 230 kg Emelési magasság 5,66 m
Hollandia, ES Eindhoven
TARGET Cars bv
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 240 EUR 91 900 PLN ≈ 7 821 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
134 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 200 kg Emelési magasság 10,65 m
Lengyelország, Wrocław
AA HERKULES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 195 EUR ≈ 440 000 Ft
Építőipari felvonó
2016
231 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 230 kg Emelési magasság 5,66 m
Hollandia, ES Eindhoven
TARGET Cars bv
Kapcsolatfelvétel az eladóval
JLG 1230ES építőipari felvonó
1
6 950 EUR ≈ 2 559 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
242 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 230 kg Emelési magasság 5,66 m
Spanyolország, Amposta (Tarragona)
Manain
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 277,80 EUR 3 100 SEK ≈ 102 300 Ft
Építőipari felvonó
2011
235 óra
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 533 EUR 17 100 SEK ≈ 564 300 Ft
Építőipari felvonó
2019
132 óra
Teherbírás 227 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 3 077 EUR 23 000 DKK ≈ 1 133 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
311 óra
Üzemanyag elektromos Emelési magasság 5,66 m
Dánia, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 250 EUR ≈ 1 933 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
807 óra
Üzemanyag elektromos
Belgium, Balen
GEBOERS MACHINES BVBA
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 675 EUR 15 900 PLN ≈ 1 353 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
475 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 230 kg Kerékképlet 4x2 Emelési magasság 3,66 m
Lengyelország, Paniówki
DAKOM
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 217 EUR 26 900 PLN ≈ 2 289 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
766 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 200 kg Emelési magasság 6,51 m
Lengyelország, Pleszew, Wielkopolskie
ZMBSP
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 230 EUR 5 350 GBP ≈ 2 294 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
863 óra
Teherbírás 160 kg Emelési magasság 5,94 m
Egyesült Királyság, Hampshire
PHL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 950 EUR ≈ 6 609 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
899 óra
Üzemanyag elektromos Emelési magasság 10,65 m
Hollandia, Hedel
VDS Machinery
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 950 EUR ≈ 4 400 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
657 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 200 kg Emelési magasság 12,65 m
Hollandia, ES Eindhoven
TARGET Cars bv
Kapcsolatfelvétel az eladóval
21 240 EUR 91 900 PLN ≈ 7 821 000 Ft
Építőipari felvonó
2015
893 óra
Üzemanyag elektromos Teherbírás 200 kg Emelési magasság 10,65 m
Lengyelország, Kalisz
AA HERKULES
Kapcsolatfelvétel az eladóval