Térkő 14x21

Térkő 14x21
9,02 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Térkő 14x21 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 1 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 2 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 3 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 4 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 5 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 6 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 7 - Machineryline
Térkő 14x21 | Kép 8 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/8
Induló ár:
9,02 EUR
Nettó ár
100 SEK
≈ 3 290 Ft
11,27 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: fal anyag
Szállítási hossz: 1,2 m
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3268941
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 11:13
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 27.
Részletek:
Svéd
Fordítás magyarra
Skick:Begagnad
Lasthjälp med: Lastmaskin
Övriga mått: Ca 29 m²
Lasthjälp: Lasthjälp erbjuds
Tjocklek: 5 cm
Leírás
Alapterület: 29 m²
Hosszúság: 210 mm
Szélesség: 140 mm
Teljes külméret: hosszúság - 0,21 m, szélesség - 0,14 m
Szállítási méretek: 1,2 m × 0,8 m × 2 m
Állapot
Állapot: használt
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Fal anyag
Svédország
Junora
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Fal anyag
Svédország, Hammenhög
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 532,10 EUR 5 900 SEK ≈ 194 100 Ft
Fal anyag
2021
Svédország, Habo
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fal anyagok
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Fal anyag
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 108,20 EUR 1 200 SEK ≈ 39 480 Ft
Fal anyag
Svédország, Grums
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Csempe GAA1K125 197x197 rózsaszín Csempe GAA1K125 197x197 rózsaszín Csempe GAA1K125 197x197 rózsaszín
3
7 EUR ≈ 2 554 Ft
Fal anyag
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Csempe DAR 15603 15 x 15 barna Csempe DAR 15603 15 x 15 barna
2
7 EUR ≈ 2 554 Ft
Fal anyag
Szlovákia, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
109,30 EUR / db 575 RON ≈ 39 890 Ft
Fal anyag
Románia, Budila Brasov
MAGEREXIM SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fal anyag
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 000 EUR ≈ 1 824 000 Ft
Fal anyag
Litvánia, Kelmė
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Készlettégla 3 lyuk Készlettégla 3 lyuk Készlettégla 3 lyuk
3
Ár érdeklődésre
Fal anyag
2015
Olaszország, Posizione:roma
MachinesWork
Kapcsolatfelvétel az eladóval
6 EUR ≈ 2 189 Ft
Fal anyag
Portugália, Ramalhal
Ambigroup Reuse
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Egyéb felszerelés Kb. 14 lm 30x30 m és kb. 9 lm 20x20 m Egyéb felszerelés Kb. 14 lm 30x30 m és kb. 9 lm 20x20 m
2
árverés 0,46 EUR 5 NOK ≈ 168 Ft
Fal anyag
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Extra átlátszó, lágyított, napelemes mintázatú nyersüveg 3660x2150 x 4 mm
1
99 EUR / db ≈ 36 110 Ft
Fal anyag
Svájc, Deitingen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fal anyag
Állapot új
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval