Machineryline » Nyersanyagok értékesítési aukciók » Építőanyagok értékesítési aukciók » Fém szerkezetek értékesítési aukciók » JD fém szerkezetek értékesítési aukciók » JD Industrial SF20 horganyzott vas kerítés »

JD Industrial SF20 horganyzott vas kerítés

JD Industrial SF20 horganyzott vas kerítés
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
JD Industrial SF20 horganyzott vas kerítés - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Gyártó: JD
Típus: fém szerkezet
Gyártási év: 2026
Helyszín: Spanyolország Zaragoza
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-15 09:30
Befejezés dátuma: 2026-10-16 19:00
Indulásig: 44 nap 18:10
Feltöltés dátuma: tegnap
Machineryline ID: EQ52146
Részletek:
Spanyol
Fordítás magyarra
Unused 2026 JD Industrial SF20 Galvanized Iron Site Fence, Qty Of 20pcs Fence Panels, Powder Coated Surface
Leírás
Mennyiség: 20
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Rendelkezésre áll 1
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új Lyals ALSEB320 rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Lyals ALSER20 rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Lyals ALSQC80 gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
fém szerkezetek JD gyártási év: -től 2023
új LWD INDUSTRIAL A1000S csuklós emelő
1
árverés Árverés
Csuklós emelő
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-B320 rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-BH35 hidraulikus kalapács
1
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Captok CK-K302 gyorscserélő
1
árverés Árverés
Gyorscserélő
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-BH35 hidraulikus kalapács
1
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-BH35 hidraulikus kalapács
1
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-R336 rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-BH35 hidraulikus kalapács
1
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK-BH35 hidraulikus kalapács
1
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok 2026 Captok Tilting Bucket  to suit Exacvator rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok 2026 Captok Bucket to suit CAT303 Exacvator rostakanál
1
árverés Árverés
Fém szerkezet - rostakanál
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minirakodó
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK13D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Üzemanyag dízel
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Spanyolország, Zaragoza
Euro Auctions ES
Kapcsolatfelvétel az eladóval