Machineryline » Alkatrészek értékesítési aukciók » Manitou alkatrészek értékesítési aukciók » Manitou fülke alkatrészek értékesítési aukciók » Manitou fülkék értékesítési aukciók » New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz »

New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz aukción eladó

New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 1 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 2 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 3 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 4 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 5 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 6 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 7 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 8 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 9 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 10 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 11 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 12 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 13 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 14 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 15 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 16 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 17 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 18 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 19 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 20 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 21 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 22 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 23 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 24 - Machineryline
New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz | Kép 25 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/25
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: fülke
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 01:8
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 5.
Machineryline ID: ZJ51830
Leírás
Szín: szürke
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 53RG-404
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — New Age VT 0933 fülke Manitou MLT635/733/737/741/940 teleszkópos rakodógép-hoz

New Age VT 0933 Cabin to suit Telehandler MLT635/733/737/741/940 - 53RG-404
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Fülke
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23,06 EUR 100 PLN ≈ 8 412 Ft
Fülke
Lengyelország, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Kapcsolatfelvétel az eladóval
fülke Manitou MLT 633-120 LS teleszkópos rakodógép-hoz
1
Ár érdeklődésre
Fülke
Románia, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Ár érdeklődésre
Fülke
Lengyelország, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 499 EUR 6 500 PLN ≈ 546 800 Ft
Fülke
Lengyelország, Bolechowice
PACZYŃSCY. pl
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Manitou 634 120 LSU 2010 Fülkeüveg ALKATRÉSZEK Manitou 634 120 LSU teleszkópos rakodógép-hoz Manitou 634 120 LSU 2010 Fülkeüveg ALKATRÉSZEK Manitou 634 120 LSU teleszkópos rakodógép-hoz
2
23,06 EUR 100 PLN ≈ 8 412 Ft
Fülke
Lengyelország, Opalenica
PHU "Karetina" Agnieszka Wilczyńska
Kapcsolatfelvétel az eladóval