Machineryline » Szerszámok értékesítési aukciók » Elektromos szerszámok értékesítési aukciók » Fúrókalapácsok értékesítési aukciók » Hikoki fúrókalapácsok értékesítési aukciók » Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács »

Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács aukción eladó

A Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács aukción eladó hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Bosch GSH 27 VC fúrókalapács Bosch GSH 27 VC 999 EUR Fúrókalapács 2024 Németország, Langenfeld (Rheinland)
Fein ASs 648-1 fúrókalapács Fein ASs 648-1 ár érdeklődésre Fúrókalapács Németország, Wiefelstede
Bosch UBH2/20SE fúrókalapács Bosch UBH2/20SE ár érdeklődésre Fúrókalapács Németország, Wiefelstede
Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács - Machineryline
Eladva
Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács | Kép 1 - Machineryline
Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács | Kép 2 - Machineryline
További fotók kérése
1/2
Márkanév: Hikoki
Modell: Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer
Típus: fúrókalapács
Helyszín: Németország Göttingen6830 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 248379
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-08-24 10:48
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Hikoki Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer fúrókalapács

Beschreibung
Bohrhammer HIKOKI in Kunststoffkoffer


Besichtigung: 18.08.2026 von 10.00-11.00 Uhr - NUR nach vorheriger, schriflitcher Anmeldung unter braunschweig@proventura.de - KEINE Anrufe!
Abholung: 01.09.2026 von 9.00-12.00 Uhr, Regale am 02.09.2026 (NUR Regale), Radlader u. Gabelstapler am 04.09.2026 um 10.00 Uhr
Versand: kein Versand möglich
Artikelstandort: 38444 Wolfsburg
Bezahlung: Überweisung Bankverbindung siehe Rechnung
Vorbehalte: nein, nur Mindestpreis falls oben angegeben
Verfahrensnummer: 26pv1238
Position im Verfahren: 142
Verkäufer: Rechtsanwalt Karsten H.F. Weste, als Insolvenzverwalter
Hasonló hirdetések
Atlas Copco RTEX15 fúrókalapács Atlas Copco RTEX15 fúrókalapács
2
700 EUR ≈ 255 400 Ft
Fúrókalapács
2021
Németország, Hamburg
Atlas von der Wehl GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Fúrókalapács
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 162,30 EUR 1 800 SEK ≈ 59 220 Ft
Fúrókalapács
2015
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
Milwaukee K 950 S fúrókalapács Milwaukee K 950 S fúrókalapács Milwaukee K 950 S fúrókalapács
3
550 EUR ≈ 200 600 Ft
Fúrókalapács
Franciaország, Capens
TP Zone
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fúrókalapács
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Bosch GSH 5 fúrókalapács
1
300 EUR ≈ 109 400 Ft
Fúrókalapács
2020
5 óra
Üzemanyag elektromos
Spanyolország, Amposta (Tarragona)
Manain
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fúrókalapács
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Hilti TE 800-AVR fúrókalapács Hilti TE 800-AVR fúrókalapács Hilti TE 800-AVR fúrókalapács
3
árverés Árverés
Fúrókalapács
Svédország, Sollentuna
Maskinera AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fúrókalapács
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
350 EUR ≈ 127 700 Ft
Fúrókalapács
Franciaország, Capens
TP Zone
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Bosch GBH 8-45 fúrókalapács
1
500 EUR ≈ 182 400 Ft
Fúrókalapács
2020
1 óra
Üzemanyag elektromos
Spanyolország, Amposta (Tarragona)
Manain
Kapcsolatfelvétel az eladóval
ROTOMARTILLO SULLAIR fúrókalapács ROTOMARTILLO SULLAIR fúrókalapács ROTOMARTILLO SULLAIR fúrókalapács
3
Ár érdeklődésre
Fúrókalapács
Mexikó, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fúrókalapács
Egyesült Királyság, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 200 EUR ≈ 72 960 Ft
Fúrókalapács
Üzemanyag elektromos
Litvánia, Jonava
Auction Baltic UAB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 90,18 EUR 1 000 SEK ≈ 32 900 Ft
Fúrókalapács
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden