Graule gérvágó fűrész aukción eladó

Graule
140 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Graule gérvágó fűrész - Machineryline
Graule gérvágó fűrész | Kép 1 - Machineryline
Graule gérvágó fűrész | Kép 2 - Machineryline
Graule gérvágó fűrész | Kép 3 - Machineryline
Graule gérvágó fűrész | Kép 4 - Machineryline
Graule gérvágó fűrész | Kép 5 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
140 EUR
Nettó ár
≈ 51 070 Ft
166,60 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Graule
Helyszín: Németország Rotenburg6709 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: a25f854b5c514f9dbf8568ccdf9588a3
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-07-29 10:00
Befejezés dátuma: 2026-09-09 13:06
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 31.
Leírás
Tárcsa átmérő: 340 mm
Teljesítmény: 2 kW
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Graule gérvágó fűrész

Zugsäge GRAULE, Motor ca. 2 KW, Sägeblattdurchmesser ca. 34 cm, Sägeaggregat drehbar, automatischer Längenanschlag, Verfahrweg Anschlag ca. 262 cm, Längenanschlag mit Zugsäge ca. 300 cm, Rollentisch Anschlag Länge ca. 300 cm, Rollentisch rechts Länge ca. 300 cm
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
8 900 EUR ≈ 3 247 000 Ft
Gérvágó fűrész
1998
6.8 LE (5 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
11 882 EUR ≈ 4 334 000 Ft
Vízszintes szalagfűrész
2023
Teljesítmény 4.08 LE (3 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
8 300 EUR ≈ 3 028 000 Ft
Faipari szalagfűrész
2000
6.8 LE (5 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
16 435 EUR ≈ 5 995 000 Ft
Faipari szalagfűrész
2023
6.8 LE (5 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gérvágó fűrész
2025
4.08 LE (3 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gérvágó fűrész
Állapot új
Fordulatszám 3 500 fordulat/perc Teljesítmény 3 kW
Németország, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gérvágó fűrész
Telepítés típusa asztali Fordulatszám 2 800 fordulat/perc Tárcsa átmérő 300 mm Teljesítmény 1,6 kW Feszültség 220
Németország, Bruchsal
Kaiser- Werkzeugmaschinen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ingafűrész
2004
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Gérvágó fűrész
Állapot új
Németország, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
10 900 EUR ≈ 3 976 000 Ft
Faipari szalagfűrész
2023
6.8 LE (5 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 80 EUR ≈ 29 180 Ft
Faipari szalagfűrész
1983
Németország, Rotenburg
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Faipari szalagfűrész
1961
Telepítés típusa álló Teljesítmény 4 kW
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Brandt F-10 deszka szélező
1
Ár érdeklődésre
Deszka szélező
1981
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
5 900 EUR ≈ 2 152 000 Ft
Függőleges lapszabász fűrész
1991
5.44 LE (4 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
17 999 EUR ≈ 6 566 000 Ft
Függőleges lapszabász fűrész
2022
5.44 LE (4 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
13 000 EUR ≈ 4 742 000 Ft
Csúszóasztalos fűrész
2006
7.48 LE (5.5 kW)
Tárcsa átmérő 500 mm
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
18 499 EUR ≈ 6 748 000 Ft
Csúszóasztalos fűrész
2022
10.2 LE (7.5 kW)
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 499 EUR ≈ 1 641 000 Ft
Faipari szalagfűrész
2025
5.1 LE (3.75 kW)
Telepítés típusa álló
Németország, Egenhofen
Graf Maschinenhandel GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
23 000 EUR ≈ 8 390 000 Ft
Gérvágó fűrész
1998
Németország, Gütersloh
Venker Werkzeugmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 100 EUR ≈ 1 131 000 Ft
Körfűrész
Németország, Gütersloh
Venker Werkzeugmaschinen GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval