Machineryline » Raktártechnika értékesítési aukciók » Villástargoncák értékesítési aukciók » Gyalogkíséretű targoncák értékesítési aukciók » Jungheinrich gyalogkíséretű targoncák értékesítési aukciók » Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca »
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Készleten: 461 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál

Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca aukción eladó

Jungheinrich EJC 112
3 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 1 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 2 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 3 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 4 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 5 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 6 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 7 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 8 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 9 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 10 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 11 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 12 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 13 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 14 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 15 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 16 - Machineryline
Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca | Kép 17 - Machineryline
További fotók kérése
1/17
Induló ár:
3 000 EUR
Nettó ár
≈ 1 094 000 Ft
3 630 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Jungheinrich
Modell: EJC 112
Gyártási év: 2017
Helyszín: Németország Schierling
Kereskedői cikkszám: A1-49673-446
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 16:39
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Motor
Üzemanyag: elektromos
Az akkumulátor kapacitása: 150 Ah
Feszültség: 24 V
Kiegészítő berendezés
Raklapvilla
Villapozicionáló
Állapot
Állapot: használt
Műszaki vizsga: 2027-09
Részletes információk
Szín: szürke

Részletes információk — Jungheinrich EJC 112 gyalogkíséretű targonca

Angol
Foreign buyers get the 19% VAT back immediately after the machine is exported from Troostwijk !!

- Former Jungheinrich full-service machine

- Service valid until 09/2027

- UVV valid until 09/2027

- Battery: 24V 2 PzB 150Ah
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 800 EUR ≈ 1 021 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2017
Üzemanyag elektromos
Németország, Schierling
árverés 2 750 EUR ≈ 1 003 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2019
Üzemanyag elektromos
Németország, Schierling
árverés 2 750 EUR ≈ 1 003 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2019
Üzemanyag elektromos
Németország, Schierling
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
gyalogkíséretű targoncák Jungheinrich gyártási év: -től 2014 -ig 2020
árverés 2 250 EUR ≈ 820 800 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2019
Üzemanyag elektromos
Németország, Schierling
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2017
Teherbírás 1 400 kg Üzemanyag elektromos
Németország, Oelde
árverés 1 500 EUR ≈ 547 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2018
Teljesítmény 3.13 LE (2.3 kW)
Németország, Stockach
árverés 4 500 EUR ≈ 1 642 000 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2008
Üzemanyag elektromos
Németország, Schierling
árverés 450 EUR ≈ 164 200 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2004
Emelési magasság 3,4 m
Németország, Oelde
árverés 800 EUR ≈ 291 800 Ft
Gyalogkíséretű targonca
2008
Németország, Hausach