Machineryline » Ipari gépek értékesítési aukciók » Hegesztö felszerelések értékesítési aukciók » Hegesztőgépek értékesítési aukciók » ESAB hegesztőgépek értékesítési aukciók » ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép »

ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép aukción eladó

ESAB MIG 4004i Pulse
575,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 1 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 2 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 3 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 4 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 5 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 6 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 7 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 8 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 9 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 10 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 11 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 12 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 13 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 14 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 15 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 16 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 17 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 18 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 19 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 20 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 21 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 22 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 23 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 24 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 25 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 26 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 27 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 28 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 29 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 30 - Machineryline
ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép | Kép 31 - Machineryline
1/31
Induló ár:
575,30 EUR
Nettó ár
4 300 DKK
≈ 211 800 Ft
719,12 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: ESAB
Modell: MIG 4004i Pulse
Típus: hegesztőgép
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1425343
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 11:03
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Leírás
Hosszúság: 1 200 mm
Teljes külméret: hosszúság - 1,2 m
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 551-831-3072

Részletes információk — ESAB MIG 4004i Pulse hegesztőgép

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Ja, funktionstestet af sælgerHvad omfattede funktionstesten:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testet
Arbejdsfunktion(er) testetInformation om brug:Genstanden har været i brug frem til auktionsstartInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Kosmetiske fejl/skader forekommer.
Læssehjælp med: Maskine
Information om læssehjælp: Truck
Bredde: 0,6 m
Højde: 1,5 m
år: Information mangler
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 869,60 EUR 6 500 DKK ≈ 320 200 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés Árverés
Hegesztőgép
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 495 EUR 3 700 DKK ≈ 182 300 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
hegesztőgépek ESAB
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 480 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 856,20 EUR 6 400 DKK ≈ 315 200 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 147,20 EUR 1 100 DKK ≈ 54 180 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 107 EUR 800 DKK ≈ 39 410 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 200,70 EUR 1 500 DKK ≈ 73 890 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 80,27 EUR 600 DKK ≈ 29 550 Ft
Hegesztőgép
Dánia, Tølløse
Klaravik Denmark
árverés 668,90 EUR 5 000 DKK ≈ 246 300 Ft
Hegesztőgép
Üzemanyag elektromos
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
577,80 EUR 2 500 PLN ≈ 212 800 Ft
Hegesztőgép
Lengyelország, Krotoszyn
Spawlab Jaroslaw Kolaski
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 735,80 EUR 5 500 DKK ≈ 270 900 Ft
Hegesztőgép
Üzemanyag elektromos
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 750 EUR ≈ 276 200 Ft
Hegesztőgép
Németország, Büdelsdorf
árverés 90 EUR ≈ 33 140 Ft
Hegesztőgép
Németország, Gütersloh
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 433 EUR 6 200 PLN ≈ 527 600 Ft
Hegesztőgép
Lengyelország, Krotoszyn
Spawlab Jaroslaw Kolaski
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Hegesztőgép
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
ESAB LAF 1000 DC hegesztőgép ESAB LAF 1000 DC hegesztőgép ESAB LAF 1000 DC hegesztőgép
3
3 250 EUR ≈ 1 197 000 Ft
Hegesztőgép
Portugália, Ramalhal
Ambigroup Reuse
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Hegesztőgép
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 502 EUR 6 500 PLN ≈ 553 200 Ft
Hegesztőgép
Lengyelország, Krotoszyn
Spawlab Jaroslaw Kolaski
Kapcsolatfelvétel az eladóval
16 180 EUR 70 000 PLN ≈ 5 957 000 Ft
Hegesztőgép
1996
Lengyelország, Swiebodzin
MHS SERWIS Spółka z o.o.
Kapcsolatfelvétel az eladóval