Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál aukción eladó

Forks to suit Telehandler (4 of)
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 1 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 2 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 3 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 4 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 5 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 6 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 7 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 8 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 9 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 10 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 11 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 12 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 13 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 14 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 15 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 16 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 17 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 18 - Machineryline
Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál | Kép 19 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/19
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 24 nap 23:9
Feltöltés dátuma: ma
Machineryline ID: RA52295
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 140560231
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Forks to suit Telehandler (4 of) homlokrakodó kanál

Forks to suit Telehandler (4 of) - 140560231
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új ARPH 3T homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új ARPH 2200 homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 2026 GIYI Forks to suit Excavator homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
új 2026 GIYI Forks to suit Excavator homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új 2026 ARPH Cargo Fork Sleeve to suit Forklift (4 Sets of) homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új ARPH 1T homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Genie SLA-20 homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Still 2 Ton Pallet Truck homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
JCB Trussmaster homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új ARPH 2200 homlokrakodó kanál
1
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval