Trima homlokrakodó kanál aukción eladó

Trima
143,40 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Trima homlokrakodó kanál - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 1 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 2 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 3 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 4 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 5 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 6 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 7 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 8 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 9 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 10 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 11 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 12 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 13 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 14 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 15 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 16 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 17 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 18 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 19 - Machineryline
Trima homlokrakodó kanál | Kép 20 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/20
Induló ár:
143,40 EUR
1 600 SEK
≈ 52 800 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Trima
Helyszín: Svédország Ydre
Kereskedői cikkszám: 272927
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-09 10:10
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Hosszúság: 1 100 mm
Szélesség: 2 300 mm
Magasság: 1 150 mm
Teljes külméret: 1,1 m × 2,3 m × 1,15 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Trima homlokrakodó kanál

Fabrikat: okänt
Modell: skopa
Årsmodell: okänt
Vikt: okänt
tillverkare: okänt
Skopa
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Se foton på sprickor
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kotrógép kanál
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kotrógép kanál
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kotrógép kanál
Svédország, Västra Torup
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
homlokrakodó kanalak Trima
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Kotrógép kanál
2009
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 227 EUR 36 000 SEK ≈ 1 188 000 Ft
Törőkanál
2023
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 143,40 EUR 1 600 SEK ≈ 52 800 Ft
Szintezőkanál
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 358,50 EUR 4 000 SEK ≈ 132 000 Ft
Kotrógép kanál
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 434 EUR 16 000 SEK ≈ 528 000 Ft
Szintezőkanál
2023
Svédország, Kalv
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 313,70 EUR 3 500 SEK ≈ 115 500 Ft
Szintezőkanál
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 582,60 EUR 6 500 SEK ≈ 214 500 Ft
Rostakanál
2022
Svédország, Västra Torup
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 286,80 EUR 3 200 SEK ≈ 105 600 Ft
Szintezőkanál
2010
Svédország, Gävle
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 44,81 EUR 500 SEK ≈ 16 500 Ft
Rostakanál
Svédország, Lenhovda
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 259,90 EUR 2 900 SEK ≈ 95 700 Ft
Szintezőkanál
Svédország, Gävle
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 537,80 EUR 6 000 SEK ≈ 198 000 Ft
Kotrógép kanál
Svédország, Umeå
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval