UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál aukción eladó

UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe
92,52 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 1 - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 2 - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 3 - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 4 - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 5 - Machineryline
UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál | Kép 6 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/6
Induló ár:
92,52 EUR
1 000 NOK
≈ 34 060 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: UFO
Modell: Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe
Gyártási év: 1900
Össztömeg: 99 kg
Helyszín: Norvégia Tromsø
Kereskedői cikkszám: 624112
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-27 16:37
Befejezés dátuma: 2026-09-04 14:56
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
A kanál térfogata: 2,5 m³
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — UFO Andre UFO 2.5m3 Snøskuffe homlokrakodó kanál

CE-merket: Ja
Karosseritype: Annet
Hyttetype: Lukket
Tilleggshydraulikk: Nei
Samsvarserklæring: Nei
Vedlikeholdsavtale: Nei
bredde:
merke: Andre
UFO 2.5m3 Snøskuffe
Volum 2.5 m3
BM-Feste
Serienr 3723
Ukjent årsmodell men nyere
Ta kontakt for besiktigelse
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 555,10 EUR 6 000 NOK ≈ 204 400 Ft
Hidraulikus kalapács
1900
Norvégia, Fiskum
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
További fúrószerszám
1900
Norvégia, Skiptvet
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
További fúrószerszám
1900
Norvégia, Skiptvet
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
homlokrakodó kanalak UFO gyártási év: -től 1897 -ig 1903
árverés Árverés
Homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Vinje
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Hidraulikus kalapács
1900
Norvégia, Rollag
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Fúrófej
1900
Norvégia, Sortland
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 018 EUR 11 000 NOK ≈ 374 700 Ft
Homlokrakodó kanál
2022
Norvégia, Tromso
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Egyéb emelőgép
1900
Norvégia, Harstad
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
További fúrószerszám
1900
Norvégia, Skiptvet
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Függesztett árokásó
1900
Norvégia, Flakstadvåg
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Andre Pusseskuff S60 szintezőkanál Andre Pusseskuff S60 szintezőkanál Andre Pusseskuff S60 szintezőkanál
3
árverés Árverés
Szintezőkanál
1900
Norvégia, Karlstad
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 185 EUR 2 000 NOK ≈ 68 130 Ft
Homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Silsand
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Szintezőkanál
1900
Norvégia, Karlstad
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 185 EUR 2 000 NOK ≈ 68 130 Ft
Homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Ringebu
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 92,52 EUR 1 000 NOK ≈ 34 060 Ft
Homlokrakodó kanál
2003
Norvégia, Silsand
Auksjonen.no AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 800 EUR ≈ 1 031 000 Ft
Polipmarkoló
1900
Norvégia, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Függesztett árokásó
1900
Norvégia, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 700 EUR ≈ 994 100 Ft
Homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 600 EUR ≈ 1 694 000 Ft
Homlokrakodó kanál
1900
Norvégia, Telemark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 700 EUR ≈ 994 100 Ft
Kotrógép kanál
1900
Norvégia, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval