Ipari pótkocsi aukción eladó

Ipari pótkocsi
89,63 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Ipari pótkocsi - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 1 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 2 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 3 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 4 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 5 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 6 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 7 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 8 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 9 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 10 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 11 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 12 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 13 - Machineryline
Ipari pótkocsi | Kép 14 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/14
Induló ár:
89,63 EUR
1 000 SEK
≈ 33 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: ipari pótkocsi
Helyszín: Svédország Hällekis
Kereskedői cikkszám: 255423
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:36
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Teljes külméret: 8,1 m × 2,5 m × 0,8 m
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Ipari pótkocsi

Vikt: okänt
Materialvagn
Mått & vikt Transport
Övriga upplysningar
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
Ravendo ipari pótkocsi Ravendo ipari pótkocsi Ravendo ipari pótkocsi
3
árverés 93,65 EUR 700 DKK ≈ 34 480 Ft
Ipari pótkocsi
Tengelyek 2
Dánia, Hasselager, Østjylland
Auktionshuset dab A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
ipari pótkocsi ipari pótkocsi ipari pótkocsi
3
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
5 000 kg
Tengelyek 2
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
9 000 kg
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
ipari pótkocsik
új AWI PDV ipari pótkocsi új AWI PDV ipari pótkocsi
2
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
Állapot új
Németország, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
7 999 EUR ≈ 2 945 000 Ft
Ipari pótkocsi
2018
6 000 kg
Saját tömeg 1 345 kg
Németország, Hamburg
SAGO GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
2009
Saját tömeg 460 kg Tengelyek 2
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
2006
1 200 kg
Saját tömeg 840 kg Tengelyek 2
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
1988
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
2007
5 000 kg
Saját tömeg 440 kg Tengelyek 2
Németország, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
2012
Saját tömeg 330 kg Tengelyek 2
Németország, Saarlouis
M.O. Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH & CO.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
1 250 EUR ≈ 460 300 Ft
Ipari pótkocsi
Saját tömeg 400 kg
Hollandia, Wijchen
Second Owner BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ipari pótkocsi
Németország, Crailsheim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
2004
12 500 kg
Németország, Crailsheim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
69 000 EUR ≈ 25 410 000 Ft
Ipari pótkocsi
1981
80 000 kg
Németország, Crailsheim
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Buiscar Industrial trailer ipari pótkocsi Buiscar Industrial trailer ipari pótkocsi
2
Ár érdeklődésre
Ipari pótkocsi
30 000 kg
Tengelyek 1
Belgium, Deinze
APT International
Kapcsolatfelvétel az eladóval
4 950 EUR ≈ 1 823 000 Ft
Ipari pótkocsi
2017
Hollandia, Vlaardingen
Hobutra Heftrucks
Kapcsolatfelvétel az eladóval