Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1367 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer aukción eladó

2013 kuiper Schaftwagen
100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 1 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 2 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 3 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 4 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 5 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 6 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 7 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 8 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 9 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 10 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 11 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 12 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 13 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 14 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 15 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 16 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 17 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 18 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 19 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 20 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 21 - Machineryline
2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer | Kép 22 - Machineryline
További fotók kérése
1/22
Induló ár:
100 EUR
Nettó ár
≈ 36 480 Ft
121 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: irodakonténer
Gyártási év: 2013
Helyszín: Hollandia Regio Rijssen
Kereskedői cikkszám: A1-47168-135
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 15:08
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 20.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — 2013 kuiper Schaftwagen irodakonténer

Angol
Inside has heavy fire damage.
License Plate: 35-WK-FR
brand: kuiper
Binnenkant heeft zware brandschade
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek