Delano S360 kerekes rakodó aukción eladó

Delano S360
1 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Delano S360 kerekes rakodó - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 1 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 2 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 3 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 4 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 5 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 6 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 7 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 8 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 9 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 10 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 11 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 12 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 13 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 14 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 15 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 16 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 17 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 18 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 19 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 20 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 21 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 22 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 23 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 24 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 25 - Machineryline
Új Delano S360 kerekes rakodó | Kép 26 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/26
Induló ár:
1 000 EUR
Nettó ár
≈ 368 200 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: kerekes rakodó
Gyártási év: 2026
Első üzembehelyezés: 2026
Össztömeg: 600 kg
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 352457754
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-01 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-10 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Motor
Teljesítmény: 13.23 kW (18 LE)
Üzemanyag: benzin
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Szín: sárga

Részletes információk — Új Delano S360 kerekes rakodó

Magyar
Aukció:
- Határidő: 10 sep. 2026
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
Sorszám: DLN2026010058
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 13.23 kW (18 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 13.23 kW (18 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2025
59 óra
Teljesítmény 8.82 kW (12 LE) Üzemanyag elektromos
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes rakodók gyártási év: -től 2023
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2025
749 óra
Teljesítmény 9.56 kW (13 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Minirakodó
2025
308 óra
Teljesítmény 9.56 kW (13 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2025
Állapot új
9 óra
Teljesítmény 9.56 kW (13 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Kerekes rakodó
2025
363 óra
Teljesítmény 11.03 kW (15 LE) Üzemanyag benzin
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 000 EUR ≈ 2 577 000 Ft
Multifunkciós kompakt rakodógép
2026
Teljesítmény 36.02 kW (49 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 393 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 17.64 kW (24 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
2 óra
Teljesítmény 16.17 kW (22 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Minirakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 7.35 kW (10 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 393 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Teljesítmény 17.64 kW (24 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 500 EUR ≈ 3 130 000 Ft
Multifunkciós kompakt rakodógép
2026
Teljesítmény 69.83 kW (95 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 000 EUR ≈ 4 418 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Teljesítmény 36.02 kW (49 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 750 EUR ≈ 644 400 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 7.35 kW (10 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 41.9 kW (57 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 000 EUR ≈ 1 105 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 19.11 kW (26 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 209 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 24.99 kW (34 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 393 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 24.99 kW (34 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 000 EUR ≈ 4 418 000 Ft
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Teljesítmény 36.02 kW (49 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval