JPC EL16 kerekes rakodó aukción eladó

JPC EL16
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új JPC EL16 kerekes rakodó - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 1 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 2 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 3 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 4 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 5 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 6 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 7 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 8 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 9 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 10 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 11 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 12 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 13 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 14 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 15 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 16 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 17 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 18 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 19 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 20 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 21 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 22 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 23 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 24 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 25 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 26 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 27 - Machineryline
Új JPC EL16 kerekes rakodó | Kép 28 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/28
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: JPC
Modell: EL16
Típus: kerekes rakodó
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 800 kg
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-02 09:00
Befejezés dátuma: 2026-09-04 19:00
Indulásig: 1 nap 02:2
Feltöltés dátuma: több mint egy hónapja
Machineryline ID: EV51757
Kiegészítő berendezés
Raklapvilla
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: 2025010016
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Új JPC EL16 kerekes rakodó

Unused 2026 JPC EL16 Electric Wheeled Loader, Forks, Bucket - 2025010016
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes rakodók JPC gyártási év: -től 2023
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kerekes rakodó
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval