Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Építőipari rakodógépek értékesítési aukciók » Kerekes rakodók értékesítési aukciók » Weidemann kerekes rakodók értékesítési aukciók » Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó »

Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó aukción eladó

A Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó aukción eladó hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Weidemann 1240 CX kerekes rakodó Weidemann 1240 CX ár érdeklődésre Kerekes rakodó 2021 2 270 óra Belgium, Oostrozebeke
Weidemann 1160 E kerekes rakodó Weidemann 1160 E 26 900 EUR Kerekes rakodó 2020 1 445 óra Németország, Calbe
Weidemann 3080 LP kerekes rakodó Weidemann 3080 LP ár érdeklődésre Kerekes rakodó 2020 1 130 óra Hollandia, Lunteren
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó - Machineryline
Eladva
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 1 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 2 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 3 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 4 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 5 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 6 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 7 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 8 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 9 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 10 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 11 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 12 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 13 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 14 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 15 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 16 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 17 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 18 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 19 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 20 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 21 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 22 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 23 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 24 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 25 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 26 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 27 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 28 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 29 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 30 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 31 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 32 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 33 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 34 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 35 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 36 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 37 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 38 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 39 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 40 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 41 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 42 - Machineryline
Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó | Kép 43 - Machineryline
További fotók kérése
1/43
Márkanév: Weidemann
Modell: 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki
Típus: kerekes rakodó
Gyártási év: 2021
Gépüzemóra: 840 óra
Helyszín: Finnország Seinäjoki
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-17 14:53
Befejezés dátuma: 2026-08-30 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 24.
Machineryline ID: YY52057
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Weidemann 1880, Compact Loader, 2021, Seinäjoki kerekes rakodó

Clean and efficient Weidemann 1880 compact loader. The machine offers excellent performance for farm work, property maintenance, and construction sites. The RL30 model ensures accurate and smooth operation.Technical specifications:Make and model: Weidemann 1880 (Model: RL30)Year: 2021Engine power: 45.00 kW (approx. 61 hp)Operating weight: 3 400 kgPermitted gross weight: 3 670 kgAxle loads: Front 2 750 kg / Rear 2 750 kgCountry of manufacture: GermanySerial number: 00000000003074334Operating hours: 840 hEquipment: Euro attachment, hydraulic quick coupler, auxiliary hydraulics, bucket, air conditioning, etc.Condition: Very clean and lightly used machine, tyres in good condition.
Wear and tear from use.
inspectionStatus: 3
drive: 3
licenseNumber: 623-IAX
registrationStatus
vehicleInsurance
ceMarkingStatus
Weidemann kerekes rakodók
Keresés eredménye: 41 hirdetés
Mutat
Feliratkozás
Hasonló hirdetések
65 000 EUR ≈ 23 710 000 Ft
Kerekes rakodó
2020
33 200 óra
Euró Euro 6 Teljesítmény 203 kW (276 LE)
Finnország
Truck Solutions Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 541,83 EUR ≈ 1 657 000 Ft
Kerekes rakodó
2025
Állapot új
Teljesítmény 55.13 kW (75 LE) Üzemanyag dízel Teherbírás 2 500 kg
Finnország, Muurame
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
225 000 EUR ≈ 82 080 000 Ft
Kerekes rakodó
2022
3 785 óra
Teljesítmény 283 kW (385 LE)
Finnország, Askola
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kerekes rakodók Weidemann gyártási év: -től 2018
165 000 EUR ≈ 60 190 000 Ft
Kerekes rakodó
2020
3 650 óra
Teljesítmény 165 kW (224 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Kauhava
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
43 634 EUR ≈ 15 920 000 Ft
Kerekes rakodó
2021
Ausztria, At-5274 Burgkirchen
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
45 300 EUR ≈ 16 520 000 Ft
Kerekes rakodó
2019
4 615 óra
Teljesítmény 55.13 kW (75 LE) Üzemanyag dízel
Finnország, Seinäjoki
Kenttäsepät Oy
Kapcsolatfelvétel az eladóval
110 000 EUR ≈ 40 130 000 Ft
Kerekes rakodó
2020
8 493 óra
Finnország, Mäntsälä
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
145 000 EUR ≈ 52 890 000 Ft
Kerekes rakodó
2020
5 577 óra
Finnország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
35 110 EUR ≈ 12 810 000 Ft
Kerekes rakodó
2022
Sebesség 20 km/ó
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 4 143,43 EUR ≈ 1 511 000 Ft
Kerekes rakodó
2017
24 060 óra
Finnország, Oripää
Huutokaupat.com
Kapcsolatfelvétel az eladóval
26 000 EUR ≈ 9 485 000 Ft
Kerekes rakodó
2018
1 810 óra
Németország, 49835 Wietmarschen
Kiesel Used GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
27 870 EUR ≈ 10 170 000 Ft
Kerekes rakodó
2022
Németország, Hamburg
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
49 800 EUR ≈ 18 170 000 Ft
Kerekes rakodó
2019
4 010 óra
Teljesítmény 55 kW (74.83 LE)
Finnország, Rovaniemi
MAATORI
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Weidemann WM3080 kerekes rakodó Weidemann WM3080 kerekes rakodó Weidemann WM3080 kerekes rakodó
3
56 500 EUR ≈ 20 610 000 Ft
Kerekes rakodó
2024
561 óra
Teljesítmény 55.13 kW (75 LE)
Németország, Hamburg
Atlas von der Wehl GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
50 575 EUR ≈ 18 450 000 Ft
Kerekes rakodó
2022
Németország, De-48683 Ahaus
E-FARM GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval