Machineryline » Alkatrészek értékesítési aukciók » Munkaelemek értékesítési aukciók » Kések értékesítési aukciók » Kés markolókanál-hoz »

Kés markolókanál-hoz aukción eladó

Kés markolókanál-hoz
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kés markolókanál-hoz - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 1 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 2 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 3 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 4 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 5 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 6 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 7 - Machineryline
Kés markolókanál-hoz | Kép 8 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/8
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: kés
Helyszín: Egyesült Királyság Steyning
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-11 10:30
Befejezés dátuma: 2026-09-11 20:00
Indulásig: 11 nap 00:31
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Machineryline ID: BV52104
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 130038413
Rendelkezésre áll 1

Részletes információk — Kés markolókanál-hoz

Pallet of Various Sized Cutting Edges to suit Bucket - 130038413
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Kés
Egyesült Királyság, Steyning
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kés
Állapot új
Hollandia, Wouw
J&Th van der Veldt BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Case 84285254 kés Case markolókanál-hoz Case 84285254 kés Case markolókanál-hoz Case 84285254 kés Case markolókanál-hoz
3
Ár érdeklődésre
Kés
Állapot új
84285254
Hollandia, Wouw
J&Th van der Veldt BV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Gépeket vagy járműveket szeretne eladni?
Mi segítünk!
kés Hardox kotrógép kanál-hoz kés Hardox kotrógép kanál-hoz kés Hardox kotrógép kanál-hoz
3
VIDEÓ
390,30 EUR 20 200 UAH ≈ 142 400 Ft
Kés
Állapot új
Ukrajna, Zhytomyr
FOP Tomchuk A.M.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Lamă de uzură 2500x110x16 kés homlokrakodó kanál-hoz
1
Ár érdeklődésre
Kés
Románia
PROD-COM SICASAU SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Hardox kés markolókanál-hoz Hardox kés markolókanál-hoz
2
VIDEÓ
224,20 EUR 11 600 UAH ≈ 81 770 Ft
Kés
Állapot új
Ukrajna, Zhytomyr
FOP Tomchuk A.M.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Komatsu 101514-00040 kés Komatsu markolókanál-hoz
1
221,50 EUR 11 460 UAH ≈ 80 810 Ft
Kés
Állapot új
101514-00040
Ukrajna
Delta-Budteh
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Komatsu 101514-00046 kés Komatsu kotrógép kanál-hoz
1
156,90 EUR 8 120 UAH ≈ 57 240 Ft
Kés
Állapot új
101514-00046
Ukrajna
Delta-Budteh
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Hardox kés markolókanál-hoz Hardox kés markolókanál-hoz Hardox kés markolókanál-hoz
3
VIDEÓ
260,90 EUR 13 500 UAH ≈ 95 160 Ft
Kés
Állapot új
Ukrajna, Zhytomyr
FOP Tomchuk A.M.
Kapcsolatfelvétel az eladóval