Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1355 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Field Industries 335017DP konténerház aukción eladó

Field Industries 335017DP
2 500 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Field Industries 335017DP konténerház - Machineryline
Field Industries 335017DP konténerház | Kép 1 - Machineryline
Field Industries 335017DP konténerház | Kép 2 - Machineryline
Field Industries 335017DP konténerház | Kép 3 - Machineryline
Field Industries 335017DP konténerház | Kép 4 - Machineryline
Field Industries 335017DP konténerház | Kép 5 - Machineryline
További fotók kérése
1/5
Induló ár:
2 500 EUR
Nettó ár
≈ 920 500 Ft
3 025 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Típus: konténerház
Gyártási év: 2026
Helyszín: Hollandia Surhuisterveen
Kereskedői cikkszám: A1-47867-91
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-15 20:56
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Field Industries 335017DP konténerház

Angol
Storage tent / garage; equipped with galvanized pipe system, arch distance 305 cm, arch size: Φ 48x1.5 mm, purlin size: Φ 48x1.5 mm, door with winch, size: 366x366 cm, material PVC 500 gram, color white, including assembly manual, unused in metal transport crate
voorzien van gegalvaniseerd buizensysteem, boogafstand 305 cm, maatvoering boog: Φ 48x1,5 mm, maatvoering gording: Φ 48x1,5 mm, deur met lier, afmeting: 366x366 cm, materiaal PVC 500 gram, kleur wit, inclusief montage handleiding, ongebruikt in metalen transportkrat
brand: Field Industries
Opslagtent / garage
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 2 500 EUR ≈ 920 500 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 2 600 EUR ≈ 957 300 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Tijnje
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
konténerházak gyártási év: -től 2023
árverés 2 250 EUR ≈ 828 500 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Horst
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 15 000 EUR ≈ 5 523 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház Field 12x9,76x4,58 meter / 324015RP konténerház
3
árverés 1 900 EUR ≈ 699 600 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 20 000 EUR ≈ 7 364 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 7 500 EUR ≈ 2 762 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 10 000 EUR ≈ 3 682 000 Ft
Konténerház
2025
Hollandia, Surhuisterveen
árverés 4 250 EUR ≈ 1 565 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Horst
RTE 8118 konténerház RTE 8118 konténerház RTE 8118 konténerház
3
árverés 1 400 EUR ≈ 515 500 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Horst
árverés 5 500 EUR ≈ 2 025 000 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Tijnje
árverés 1 500 EUR ≈ 552 300 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Zeewolde
árverés Árverés
Konténerház
2026
Hollandia, Tijnje
Greenland 12x12x4,5m konténerház Greenland 12x12x4,5m konténerház Greenland 12x12x4,5m konténerház
3
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Zeewolde
Greenland 6x6x2 meter konténerház Greenland 6x6x2 meter konténerház Greenland 6x6x2 meter konténerház
3
árverés 100 EUR ≈ 36 820 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Zeewolde
árverés 500 EUR ≈ 184 100 Ft
Konténerház
2026
Hollandia, Zeewolde