Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Emelőgépek értékesítési aukciók » Kosaras autók értékesítési aukciók » Nissan kosaras autók értékesítési aukciók » Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Készleten: 1390 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál
96 éve a piacon
96 éve a piacon

Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó aukción eladó

Nissan Trade 3.0 TDi LWB
100 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 1 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 2 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 3 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 4 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 5 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 6 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 7 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 8 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 9 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 10 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 11 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 12 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 13 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 14 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 15 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 16 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 17 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 18 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 19 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 20 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 21 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 22 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 23 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 24 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 25 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 26 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 27 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 28 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 29 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 30 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 31 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 32 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 33 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 34 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 35 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 36 - Machineryline
Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó | Kép 37 - Machineryline
További fotók kérése
1/37
Induló ár:
100 EUR
Nettó ár
≈ 36 820 Ft
121 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Nissan
Modell: Trade 3.0 TDi LWB
Típus: kosaras autó
Gyártási év: 1997
Gépüzemóra: 81 916 óra
Helyszín: Hollandia Broek Op Langedijk
Kereskedői cikkszám: A1-47414-48
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-10 22:22
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 28.
Leírás
Az emelő márkája: Colombo
Motor
Euró: Euro 2
Tengelyek
Tengelyek: 2
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: bézs

Részletes információk — Nissan Trade 3.0 TDi LWB kosaras autó

Angol
Aerial platform

Driving

Aerial platform Colombo 5429 1997


(PLEASE NOTE! this vehicle has a license plate registration, when you pick it up you must register it on the spot with a third party or export it, there are extra costs involved)

(PLEASE NOTE! this vehicle has a license plate registration, when you pick it up you must register it on the spot with a third party or export it, there are extra costs involved)
License Plate: VVGP43
Mileage during intake: 81916 km
Hoogwerker
Rijdend
Hoogwerker Colombo 5429 1997
(LET OP! dit voertuig heeft een kenteken registratie
bij afhalen dient u dit ter plaatste bij een derde partij te naam te stellen of te exporteren
hier zijn extra kosten aan verbonden)
(LET OP! dit voertuig heeft een kenteken registratie
bij afhalen dient u dit ter plaatste bij een derde partij te naam te stellen of te exporteren
hier zijn extra kosten aan verbonden)
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Nyitott platós teherautó
1995
Euro 2
Hollandia, Ter Apel
árverés 5 000 EUR ≈ 1 841 000 Ft
Nyitott platós teherautó
1995
Euro 2
Hollandia, Ter Apel
árverés Árverés
Nyitott platós teherautó
1993
419 917 km
Euro 1
Kerékképlet 4x2
Hollandia, Ter Apel
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kosaras autók Nissan gyártási év: -től 1994 -ig 2000
árverés 1 000 EUR ≈ 368 200 Ft
Állatszállító teherautó
1977
Üzemanyag dízel
Hollandia, Barneveld
árverés Árverés
Konténer teherautó
Hollandia, Ter Apel
árverés Árverés
Teherautó alváz
1988
Hollandia, Ter Apel