Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Kotró-rakodógépek értékesítési aukciók » Zeppelin kotró-rakodógépek értékesítési aukciók » Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép »

Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép aukción eladó

Zeppelin Zl80
4 415 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 1 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 2 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 3 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 4 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 5 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 6 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 7 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 8 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 9 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 10 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 11 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 12 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 13 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 14 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 15 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 16 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 17 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 18 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 19 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 20 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 21 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 22 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 23 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 24 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 25 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 26 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 27 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 28 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 29 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 30 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 31 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 32 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 33 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 34 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 35 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 36 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 37 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 38 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 39 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 40 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 41 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 42 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 43 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 44 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 45 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 46 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 47 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 48 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 49 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 50 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 51 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 52 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 53 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 54 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 55 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 56 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 57 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 58 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 59 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 60 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 61 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 62 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 63 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 64 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 65 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 66 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 67 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 68 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 69 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 70 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 71 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 72 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 73 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 74 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 75 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 76 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 77 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 78 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 79 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 80 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 81 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 82 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 83 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 84 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 85 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 86 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 87 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 88 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 89 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 90 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 91 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 92 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 93 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 94 - Machineryline
Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép | Kép 95 - Machineryline
1/95
Induló ár:
4 415 EUR
Nettó ár
33 000 DKK
≈ 1 625 000 Ft
5 518,75 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Zeppelin
Modell: Zl80
Gépüzemóra: 7 300 óra
Helyszín: Dánia Tølløse6713 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 1424359
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 10:53
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 6,1 m
Motor
Márkanév: Perkin 700
Üzemanyag: dízel
Tengelyek
Kerékképlet: 4x4
Kiegészítő berendezés
Központi kenés/olajozás
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Zeppelin Zl80 kotró-rakodógép

Funktionstestet ved auktionsoprettelse:Ja, funktionstestet af sælgerHvad omfattede funktionstesten:Motor startet og kørte
Kørsel / bevægelse testet
Arbejdsfunktion(er) testetObjektet har været opbevaret:UdendørsInformation om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 6 månederInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKommentar om stand fra nuværende ejer:Bremser virker ikke
Sveder dieselolieKendte anmærkninger:Buler, skrammer, maling afskalning og rust forekommer.
Utætheder forekommer
Lys er ikke testet.
Sæde med revner.
Gennemtæret rust indvendig fører hus.
Bøsninger i knæk led larmer.

Buler, flænge og rust forekommer på skovlDækkenes stand:Tørrerevner
CE-mærkning: Ikke påkrævet – fremstillet før 1995
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?: Ikke indregistreret
Dækdimension for: 12,5-20
Dækdimension bag: 12,5-20
Øvrige mål: Gaffelmål. 110x10x5cm Skovlmål 220x100x100cm
Bredde: 1,9 m
Højde: 3 m
4 ekstra lygte på tag
Skovl
Udstyret med
Joystick
Tilbehør
Skovl
Gafler
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 12 110 EUR 90 500 DKK ≈ 4 458 000 Ft
Kotró-rakodógép
1990
5 110 óra
Dánia, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
22 900 EUR ≈ 8 432 000 Ft
Kotró-rakodógép
2006
5 608 óra
Dánia, Vamdrup
Wolther Trucks and Trading ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 16 050 EUR 120 000 DKK ≈ 5 911 000 Ft
Kotró-rakodógép
1992
2 608 óra
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
kotró-rakodógépek Zeppelin
árverés 75 590 EUR 565 000 DKK ≈ 27 830 000 Ft
Kotró-rakodógép
2012
9 656 óra
Teljesítmény 116 kW (158 LE)
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kotró-rakodógép
10 000 óra
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kotró-rakodógép
1982
4 964 óra
Üzemanyag dízel
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 64 210 EUR 480 000 DKK ≈ 23 640 000 Ft
Kotró-rakodógép
2014
9 485 óra
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 53 380 EUR 399 000 DKK ≈ 19 650 000 Ft
Kotró-rakodógép
2008
11 901 óra
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 30 640 EUR 229 000 DKK ≈ 11 280 000 Ft
Kotró-rakodógép
2008
8 000 óra
Kerékképlet 4x4
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Kotró-rakodógép
2008
15 578 óra
Euro 3
Teljesítmény 96.5 kW (131.29 LE) Üzemanyag dízel
Dánia, Aabenraa
Retrade AS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 15 250 EUR 114 000 DKK ≈ 5 615 000 Ft
Kotró-rakodógép
1997
10 900 óra
Kerékképlet 4x4
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 14 380 EUR 107 500 DKK ≈ 5 295 000 Ft
Kotró-rakodógép
1989
8 955 óra
Kerékképlet 4x4 Ásás sugara 2,4 m
Dánia, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 30 100 EUR 225 000 DKK ≈ 11 080 000 Ft
Kotró-rakodógép
2008
12 000 óra
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kotró-rakodógép
2 270 óra
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kotró-rakodógép
2022
315 óra
Dánia, Nykøbing Falster
FMR Landbrugsmaskiner ApS
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Terex 980  kotró-rakodógép Terex 980  kotró-rakodógép Terex 980  kotró-rakodógép
3
Ár érdeklődésre
Kotró-rakodógép
2007
Kerékképlet 4x4
Dánia, Tappernøje
KNL TRUCKPARTS APS – DENMARK
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 13 650 EUR 102 000 DKK ≈ 5 024 000 Ft
Kotró-rakodógép
2007
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 538 EUR 11 500 DKK ≈ 566 500 Ft
Kotró-rakodógép
1954
Dánia, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Kotró-rakodógép
Dánia, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 756 EUR 50 500 DKK ≈ 2 488 000 Ft
Kotró-rakodógép
1997
Kerékképlet 4x4
Dánia, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Kapcsolatfelvétel az eladóval