Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Moduláris konténerek értékesítési aukciók » Lakókonténerek értékesítési aukciók » Respo lakókonténerek értékesítési aukciók » Respo 1200F000T000 lakókonténer »

Respo 1200F000T000 lakókonténer aukción eladó

Respo 1200F000T000
1 882 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Respo 1200F000T000 lakókonténer - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 1 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 2 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 3 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 4 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 5 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 6 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 7 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 8 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 9 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 10 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 11 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 12 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 13 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 14 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 15 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 16 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 17 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 18 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 19 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 20 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 21 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 22 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 23 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 24 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 25 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 26 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 27 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 28 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 29 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 30 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 31 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 32 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 33 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 34 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 35 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 36 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 37 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 38 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 39 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 40 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 41 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 42 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 43 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 44 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 45 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 46 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 47 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 48 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 49 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 50 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 51 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 52 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 53 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 54 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 55 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 56 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 57 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 58 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 59 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 60 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 61 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 62 - Machineryline
Respo 1200F000T000 lakókonténer | Kép 63 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/63
Induló ár:
1 882 EUR
21 000 SEK
≈ 693 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Respo
Modell: 1200F000T000
Típus: lakókonténer
Gyártási év: 2016
Össztömeg: 1 020 kg
Helyszín: Svédország Olofström
Kereskedői cikkszám: 273029
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-08 11:22
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Teljes külméret: 5,79 m × 2,35 m × 2,964 m
Tengelyek
Tengelyek 1
Első tengely: 155R13
Állapot
Állapot: használt
Műszaki vizsga: 2027-02
Részletes információk
Szín: fehér

Részletes információk — Respo 1200F000T000 lakókonténer

Fabrikat: RESPO
Modell: 1200F000T000
Marke: RESPO
Baujahr: 2016
Länge: 5790
Breite: 2350
Höhe: 2964
Leergewicht: 1020
Gesamtgewicht: 1200
Letzte Inspektion: 2025-02-06
Farbe: Weiß
Maximalbelastung: 180
Begutachtet bis: 2027-02-28
Hergestellt: 201606
Fahrzeugtyp: Anhänger
bränsle: Uppgift saknas
växellåda: Uppgift saknas
Personalvagn
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 1 891 EUR 21 100 SEK ≈ 696 300 Ft
Irodakonténer
2016
Svédország, Norrköping
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 613 EUR 18 000 SEK ≈ 594 000 Ft
Nyergesvontató
2015
174 290 km
Euro 6
Teljesítmény 480 LE (353 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 3 495 EUR 39 000 SEK ≈ 1 287 000 Ft
Fűnyíró
2016
2 205 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
lakókonténerek Respo gyártási év: -től 2013 -ig 2019
árverés 1 613 EUR 18 000 SEK ≈ 594 000 Ft
Dobozos teherautó
2015
281 964 km
Euro 6
Teljesítmény 214 LE (157 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Trelleborg
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Volvo Hundben VOE11176213 kerekes rakodó Volvo Hundben VOE11176213 kerekes rakodó Volvo Hundben VOE11176213 kerekes rakodó
3
976,90 EUR 10 900 SEK ≈ 359 700 Ft
Kerekes rakodó
2017
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 26,89 EUR 300 SEK ≈ 9 900 Ft
Egyéb karosszéria alkatrész
Svédország, Svärdsjö
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 5 557 EUR 62 000 SEK ≈ 2 046 000 Ft
Személyautóból átalakított kisteherautó
2018
144 570 km
Euro 6
Teljesítmény 122 LE (90 kW) Üzemanyag dízel Kerékképlet 4x4 Ülések 2
Svédország, Aneby
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Volvo GPMECU3 11383002 vezérlőegység Volvo L120H kerekes rakodó-hoz Volvo GPMECU3 11383002 vezérlőegység Volvo L120H kerekes rakodó-hoz
2
1 120 EUR 12 500 SEK ≈ 412 500 Ft
Vezérlőegység
11383002 VOE11383002
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 510 EUR 28 000 SEK ≈ 924 000 Ft
Furgon
2016
171 475 km
Euro 6
Teljesítmény 121 LE (89 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Västerås
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Volvo Skopcylinder VOE14585079 hidraulikus munkahenger Volvo Skopcylinder VOE14585079 hidraulikus munkahenger Volvo Skopcylinder VOE14585079 hidraulikus munkahenger
3
1 120 EUR 12 500 SEK ≈ 412 500 Ft
Hidraulikus munkahenger
Svédország, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 524 EUR 17 000 SEK ≈ 561 000 Ft
Furgon
2015
133 746 km
Euro 5
Teljesítmény 116 LE (85 kW) Üzemanyag dízel
Svédország, Västerås
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 2 689 EUR 30 000 SEK ≈ 990 000 Ft
Konténerszállító teherautó
2016
434 830 km
Euro 6
Teljesítmény 419 LE (308 kW) Üzemanyag dízel Karosszéria márkanév Joab
Svédország, Nybro
Blinto AB
Kapcsolatfelvétel az eladóval