Machineryline » Bányagépek értékesítési aukciók » Bányászati berendezések értékesítési aukciók » Lánctalpas dömperek értékesítési aukciók » Prinoth lánctalpas dömperek értékesítési aukciók » Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper »
RB Trading International
RB Trading International
Készleten: 194 hirdetés
8 éve az Machineryline-nál
8 éve az Machineryline-nál

Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper aukción eladó

Prinoth Panther T16
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper - Machineryline
Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper | Kép 1 - Machineryline
Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper | Kép 2 - Machineryline
Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper | Kép 3 - Machineryline
Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper | Kép 4 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/4
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Prinoth
Modell: Panther T16
Gyártási év: 2021
Helyszín: Németország Bell
Kereskedői cikkszám: 15768068
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-31 23:42
Befejezés dátuma: 2026-11-29 23:42
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 3.
Motor
Üzemanyag: dízel
További opciók
Légkondicionáló
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: 935410089
További szolgáltatások

Részletes információk — Prinoth Panther T16 lánctalpas dömper

Enclosed Cab
2020 US EPA Label
Diesel Engine
Requires AdBlue
5300 mm Engine To Rear Of Frame
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek