Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Lánctalpas kotrógépek értékesítési aukciók » Kobelco lánctalpas kotrógépek értékesítési aukciók » Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép »

Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép aukción eladó

Kobelco SK500LC-9
15 000 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 1 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 2 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 3 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 4 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 5 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 6 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 7 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 8 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 9 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 10 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 11 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 12 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 13 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 14 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 15 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 16 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 17 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 18 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 19 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 20 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 21 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 22 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 23 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 24 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 25 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 26 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 27 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 28 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 29 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 30 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 31 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 32 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 33 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 34 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 35 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 36 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 37 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 38 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 39 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 40 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 41 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 42 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 43 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 44 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 45 - Machineryline
Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép | Kép 46 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
További fotók kérése
1/46
Induló ár:
15 000 EUR
Nettó ár
≈ 5 472 000 Ft
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Kobelco
Modell: SK500LC-9
Gyártási év: 2014
Első üzembehelyezés: 2014
Gépüzemóra: 12 532 óra
Helyszín: Belgium Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 351223907
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-08-21 20:00
Befejezés dátuma: 2026-09-03 20:00
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Motor
Teljesítmény: 270 kW (368 LE)
Üzemanyag: dízel
Kiegészítő berendezés
Gyorsan cserélhető csatlakoztatható szerelvény
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Szín: zöld
További szolgáltatások

Részletes információk — Kobelco SK500LC-9 lánctalpas kotrógép

Magyar
Aukció:
- Határidő: 3 sep. 2026
TELJES ÖSSZTÖMEG: 50.500 kg
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
Sorszám: YS12-03539
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 15 000 EUR ≈ 5 472 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2015
7 549 óra
Teljesítmény 122 kW (166 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 15 000 EUR ≈ 5 472 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2017
25 494 óra
Teljesítmény 27.93 kW (38 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 12 000 EUR ≈ 4 377 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2013
8 276 óra
Teljesítmény 193 kW (262 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
lánctalpas kotrógépek Kobelco gyártási év: -től 2011 -ig 2017
árverés 5 000 EUR ≈ 1 824 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2013
6 585 óra
Teljesítmény 13.23 kW (18 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2013
5 538 óra
Teljesítmény 41.9 kW (57 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 10 000 EUR ≈ 3 648 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2013
7 023 óra
Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
5 326 óra
Teljesítmény 38.22 kW (52 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2016
5 248 óra
Teljesítmény 33.81 kW (46 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
4 837 óra
Teljesítmény 28.67 kW (39 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 1 000 EUR ≈ 364 800 Ft
Lánctalpas kotrógép
2016
4 185 óra
Teljesítmény 24.26 kW (33 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
6 046 óra
Teljesítmény 14.7 kW (20 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
5 312 óra
Teljesítmény 38.22 kW (52 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 000 EUR ≈ 2 918 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2014
3 207 óra
Teljesítmény 41.9 kW (57 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 500 EUR ≈ 3 101 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2016
4 268 óra
Teljesítmény 41.9 kW (57 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
5 476 óra
Teljesítmény 36.75 kW (50 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 000 EUR ≈ 2 189 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
4 617 óra
Teljesítmény 27.93 kW (38 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2012
4 791 óra
Teljesítmény 33.81 kW (46 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 6 500 EUR ≈ 2 371 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2016
4 797 óra
Teljesítmény 35.28 kW (48 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval
49 800 EUR ≈ 18 170 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2014
11 826 óra
Belgium, Lummen
MEURRENS MACHINERY NV
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 7 000 EUR ≈ 2 554 000 Ft
Lánctalpas kotrógép
2013
3 451 óra
Teljesítmény 14.7 kW (20 LE) Üzemanyag dízel
Belgium, Antwerp
AuctionPort
Kapcsolatfelvétel az eladóval