Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó aukción eladó

Mosmatic 500 mm
144,30 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 1 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 2 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 3 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 4 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 5 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 6 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 7 - Machineryline
Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó | Kép 8 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/8
Induló ár:
144,30 EUR
Nettó ár
1 600 SEK
≈ 52 640 Ft
180,38 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Mosmatic
Modell: 500 mm
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3265371
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-02 12:53
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 26.
Leírás
Teljes külméret: hosszúság - 1,5 m, szélesség - 0,58 m
Állapot
Állapot: használt

Részletes információk — Mosmatic 500 mm magasnyomású mosó

Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Inga anmärkningar eller fel som nuvarande ägare känner till
Lasthjälp: Lasthjälp erbjuds
tillverkningsår: Information saknas
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 27,06 EUR 300 SEK ≈ 9 869 Ft
Magasnyomású mosó
2022
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Magasnyomású mosó
2021
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18,04 EUR 200 SEK ≈ 6 580 Ft
Magasnyomású mosó
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
magasnyomású mosók Mosmatic
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Magasnyomású mosó
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 54,11 EUR 600 SEK ≈ 19 740 Ft
Magasnyomású mosó
2025
dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9,02 EUR 100 SEK ≈ 3 290 Ft
Magasnyomású mosó
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 469 EUR 5 200 SEK ≈ 171 100 Ft
Magasnyomású mosó
2002
dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés Árverés
Magasnyomású mosó
2012
elektromos
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 333,70 EUR 3 700 SEK ≈ 121 700 Ft
Magasnyomású mosó
2008
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
3 350 EUR ≈ 1 222 000 Ft
Magasnyomású mosó
Állapot új
Nyomás 160 bar
Románia
SKYLIFT DEPO SRL
Kapcsolatfelvétel az eladóval
2 900 EUR ≈ 1 058 000 Ft
Magasnyomású mosó
Franciaország, Capens
TP Zone
Kapcsolatfelvétel az eladóval
3 350 EUR ≈ 1 222 000 Ft
Magasnyomású mosó
Állapot új
Nyomás 160 bar
Magyarország
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
2025
Állapot új
Lengyelország
ROTORTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Stihl RE 110 magasnyomású mosó
1
380,80 EUR 1 400 000 COP ≈ 138 900 Ft
Magasnyomású mosó
2024
Állapot új
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hyundai HYAPWVAS110PB magasnyomású mosó
1
345,10 EUR 1 269 000 COP ≈ 125 900 Ft
Magasnyomású mosó
2024
Állapot új
Kolumbia, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hidrolavadora Agua caliente SW15200 DE 200 bar 15 Lts Spitwater magasnyomású mosó
1
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
Állapot új
Chile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hidrolavadora Agua caliente SW131 130 bar 10 Lts Spitwater magasnyomású mosó
1
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
Állapot új
Chile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hidrolavadora Agua caliente Silver 120 bar 11 Lts Interpump Powe magasnyomású mosó
1
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
Állapot új
Chile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hidrolavadora Agua fría Gold 200 bar 15 Lts Caldera Eléctrica Po magasnyomású mosó
1
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
Állapot új
Chile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Hidrolavadora Agua fría Polo 1000 bar 15 Lts Powerwash magasnyomású mosó
1
Ár érdeklődésre
Magasnyomású mosó
Állapot új
Chile, Santiago
SOC Ingeniería Ltda.
Kapcsolatfelvétel az eladóval