Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Minikotrók értékesítési aukciók » Captok minikotrók értékesítési aukciók » Új Captok CK15D minikotró »

Captok CK15D minikotró aukción eladó

Captok CK15D
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Captok CK15D minikotró - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Captok
Modell: CK15D
Típus: minikotró
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 2 236 kg
Helyszín: Egyesült Királyság Leeds
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-09-30 10:00
Befejezés dátuma: 2026-10-03 20:00
Indulásig: 28 nap 12:12
Feltöltés dátuma: 2026. aug. 24.
Machineryline ID: BB52050
Tengelyek
Gumi hernyótalp
Kiegészítő berendezés
Buldózer
Tolólap
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: 15CYHPR260708
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Új Captok CK15D minikotró

Unused 2026 Captok CK15D Rubber Tracks, Blade, Piped, Thumb - 15CYHPR260708
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
minikotrók Captok gyártási év: -től 2023
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Captok CK16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Egyesült Királyság, Leeds
Euro Auctions GB
Kapcsolatfelvétel az eladóval
További modellek a "Captok minikotrók" részben