Új JPC HT 25
12 500 EUR
Minikotró
2025
új
Belgium, SOLRE ST GERY
JPC HT12 minikotró aukción eladó
A JPC HT12 minikotró aukción eladó hirdetett termék elkelt, és ezért nem szerepel a keresésben!
Hasonló hirdetések
Új JPC HT 25
12 500 EUR
Minikotró
2025
új
Belgium, SOLRE ST GERY
JPC KV12
2 550 EUR
Minikotró
2025
5.88 kW (8 LE)
Belgium, Depot Deinze
JPC HT 12
4 750 EUR
Minikotró
2024
10 óra
Belgium, SOLRE ST GERY
Új Crawler 18
2 500 EUR
Minikotró
2026
új
Belgium, Antwerp
Új Rhinoceros MY 10-9
5 950 EUR
Minikotró
2025
új
Belgium, Egem
Eladva

































1/33
Márkanév:
JPC
Modell:
HT12
Típus:
minikotró
Gyártási év:
2025
Első üzembehelyezés:
2025
Helyszín:
Belgium
Antwerp
Kereskedői cikkszám:
351224665
Árverés
1
Végrehajtás dátuma:
2026-08-21 20:00
Befejezés dátuma:
2026-09-03 20:00
Feltöltés dátuma:
2026. aug. 26.
Motor
Teljesítmény:
8.82 kW (12 LE)
Üzemanyag:
dízel
Állapot
Állapot:
új
Részletes információk
Szín:
sárga
TELJES ÖSSZTÖMEG: 1.100 kg
Általános állapot: nagyon jó
Műszaki állapot: nagyon jó
Optikai állapot: nagyon jó
Sorszám: 25809063