Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Minikotrók értékesítési aukciók » Miva minikotrók értékesítési aukciók » Új Miva VA15D minikotró »

Miva VA15D minikotró aukción eladó

Miva VA15D
árverés
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Új Miva VA15D minikotró - Machineryline
1/1
További fotók kérése
Ár:
— (árverés)
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Miva
Modell: VA15D
Típus: minikotró
Gyártási év: 2026
Saját tömeg: 1 000 kg
Helyszín: Németország Dormagen6659 km to "United States/Columbus"
Árverés 1
Végrehajtás dátuma: 2026-10-07 09:00
Befejezés dátuma: 2026-10-09 19:00
Indulásig: 31 nap 07:27
Feltöltés dátuma: tegnap
Machineryline ID: XF52292
Tengelyek
Gumi hernyótalp
Kiegészítő berendezés
Buldózer
Állapot
Állapot: új
Részletes információk
Alvázszám: 15CYHPR260675
Rendelkezésre áll 1
További szolgáltatások

Részletes információk — Új Miva VA15D minikotró

Unused 2026 Miva VA15D Rubber Tracks, Blade, Piped, Thumb - 15CYHPR260675
További információk kérése
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
új Miva VA13D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
minikotrók Miva gyártási év: -től 2023
új Miva VA16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13CD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13CD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15G minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA16PD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA15D minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13CD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA18Y minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval
új Miva VA13CD minikotró
1
árverés Árverés
Minikotró
2026
Állapot új
Németország, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Kapcsolatfelvétel az eladóval