Machineryline » Építőipari gépek értékesítési aukciók » Kotrógépek értékesítési aukciók » Minikotrók értékesítési aukciók » Volvo minikotrók értékesítési aukciók » Volvo EC 250 EL minikotró »

Volvo EC 250 EL minikotró aukción eladó

Volvo EC 250 EL
44 990 EUR
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Visszahívást kérek
Volvo EC 250 EL minikotró - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 1 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 2 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 3 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 4 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 5 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 6 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 7 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 8 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 9 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 10 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 11 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 12 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 13 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 14 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 15 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 16 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 17 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 18 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 19 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 20 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 21 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 22 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 23 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 24 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 25 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 26 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 27 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 28 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 29 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 30 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 31 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 32 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 33 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 34 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 35 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 36 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 37 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 38 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 39 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 40 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 41 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 42 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 43 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 44 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 45 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 46 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 47 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 48 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 49 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 50 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 51 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 52 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 53 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 54 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 55 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 56 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 57 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 58 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 59 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 60 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 61 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 62 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 63 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 64 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 65 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 66 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 67 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 68 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 69 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 70 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 71 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 72 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 73 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 74 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 75 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 76 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 77 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 78 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 79 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 80 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 81 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 82 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 83 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 84 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 85 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 86 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 87 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 88 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 89 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 90 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 91 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 92 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 93 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 94 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 95 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 96 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 97 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 98 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 99 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 100 - Machineryline
Volvo EC 250 EL minikotró | Kép 101 - Machineryline
Hirdetni szeretne?
1/101
Induló ár:
44 990 EUR
Nettó ár
502 000 SEK
≈ 16 570 000 Ft
56 237,50 EUR
Bruttó ár
tovább az aukcióhoz
Értesítsen, ha változik az ár
Márkanév: Volvo
Modell: EC 250 EL
Típus: minikotró
Gyártási év: 2021
Helyszín: Svédország Karlstad6609 km to "United States/Columbus"
Kereskedői cikkszám: 3271037
Árverés 1
Befejezés dátuma: 2026-09-07 12:44
Feltöltés dátuma: 2026. szept. 1.
Leírás
Teljes külméret: szélesség - 3 m
Motor
Teljesítmény: 168 kW (228 LE)
Üzemanyag: dízel
További opciók
Légkondicionáló
Multimédia
GPS
Parkolássegítő rendszer
Tolatókamera
Optika
Fényszórók
Kiegészítő berendezés
Központi kenés/olajozás
Állapot
Állapot: használt
Részletes információk
Alvázszám: VCEC250EJ00324262
További szolgáltatások

Részletes információk — Volvo EC 250 EL minikotró

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Lackskador på motvikten förekommerSenaste byte av motorolja:Juli 2026Senaste byte av hydraulolja:Hydrauloljefilter Juli 2026Senaste filterbyte:Juli 2026Service:Har gått på serviceavtalKommentar om service:Maskinen har gått på tecknat serviceavtal hos SweconDatum för senaste service:Juli 2026
År enligt: Typskylt
Analoga drifttimmar: 3965
Digitala drifttimmar: 3963
AdBlue: Ja, inkopplat
Bandtyp: Stål
Antal nycklar: 2
Besiktigad till och med: April 2027
Vikt (kg): 31420 + tiltrotator 783 kg + skopa 871 kg
Bandbredd: 700 mm
CE-märkt
Tankningspump
Dieselvärmare Eberspächer
Bandstyrning
Hammarhydraulik
Säkerhetsglas Hammerglass
standard medföljer
Blixtljus
Digital servicebok
Grävsystem
3D
Grävsystem märke/modell
Topcon 3D - MC
Grävsystem komponenter
Licens
Tallrikar 2 st
Topcon GR - i3
Kontrollpanel Topcon GX - 75
GSM-antenn Topcon SL - 100
Kablage
Övrigt Styrenhet: Topcon MC - X1
Kommentar om grävsystem
Användarmanual medföljer
Styrsystem
Rototilt
Redskapsfäste modell
Hydrauliskt
S 70
Tiltrotator
Rototilt R 8
Redskap
Planeringsskopa Ufo 1450 L/ 1800 mm
Fontos
Az eladó által megadott leírás. Kérjük, hogy az összes részletet egyeztesse le az eladóval.
Vásárlási tippek
Biztonsági tippek
Eladó ellenőrzése

Amennyiben úgy dönt, hogy gépet vesz olcsón, győződjön meg róla, hogy a valódi eladóval kommunikál. Kutasson fel annyi információt a gép tulajdonosáról, amennyit csak lehetséges. Gyanú esetén további ellenőrzések céljából értesítsen bennünket a visszajelzésre szolgáló űrlapunkon.

Ár ellenőrzés

Mielőtt eldönti, hogy vásárol, gondosan nézzen végig több ajánlatot, hogy képben legyen a kiválasztott gép átlagárával. Amennyiben az Önnek tetsző ajánlat ára sokkal alacsonyabb a hasonló ajánlatokénál, gondolkozzon el. Egy jelentős árkülönbség rejtett hibákra, vagy az eladó tisztességtelen szándékára utalhat.

Ne vegyen olyan termékeket, amelyek ára nagy mértékben különbözik hasonló gépek átlagos árától.

Ne egyezzen bele kétes vállalásokba vagy előre fizetésbe. Amennyiben kétsége van, ne féljen tisztázni a részleteket, kérjen a gépről további fényképeket és dokumentumokat, ellenőrizze a dokumentumok hitelességét, tegyen fel kérdéseket.

Kétes előre fizetés

A leggyakoribb típusú csalás. Tisztességtelen eladók kérhetnek bizonyos összegű előre fizetést, hogy az Ön vételi jogát a gépre "bebiztosítsák". Így a csalók egy nagyobb összeget összegyűjtve eltűnhetnek, elérhetetlenné válhatnak.

E típusú csalások tartalmazhatnak:
  • Előleg átutalása kártyára
  • Ne fizessen előre, ha nem fog készülni olyan papír, amellyel igazolni tudja a pénz átutalásának folyamatát, és ha az eladó a kommunikáció során gyanús.
  • Átutalás "Meghatalmazott" részére
  • Az ilyen kérés önmagában figyelemfelkeltő kell legyen, az ilyen esetekben többnyire csalóval van dolga.
  • Átutalás hasonló nevű cég számlájára
  • Legyen óvatos, a csalók jól ismert cégeknek álcázhatják magukat, amelyeknek a neve csak kis mértékben különbözik. Ne utaljon át pénzt, ha kétségei vannak a cég nevét illetően.
  • Saját adatok behelyettesítése valós cég számlájába
  • Átutalás előtt ellenőrizze a megadott adatok helyességét és azt is, hogy azok a megadott céghez tartoznak.
Csalást észlelt?
Értesítsen bennünket
Biztonsági tippek
Hasonló hirdetések
árverés 9 231 EUR 103 000 SEK ≈ 3 399 000 Ft
Minikotró
2021
973 óra
Teljesítmény 14.79 kW (20.12 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 13 890 EUR 155 000 SEK ≈ 5 115 000 Ft
Minikotró
2020
294 óra
Teljesítmény 12 kW (16.32 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 39 440 EUR 440 000 SEK ≈ 14 520 000 Ft
Minikotró
2016
Teljesítmény 180 kW (245 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
Iratkozzon fel ha szeretne új hirdetéseket kapni ebből a rovatból.
minikotrók Volvo gyártási év: -től 2018
árverés 4 571 EUR 51 000 SEK ≈ 1 683 000 Ft
Minikotró
2018
Teljesítmény 180 kW (245 LE)
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 53 950 EUR 602 000 SEK ≈ 19 870 000 Ft
Minikotró
2016
Teljesítmény 89 kW (121 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 41 050 EUR 458 000 SEK ≈ 15 110 000 Ft
Minikotró
2015
Teljesítmény 160 kW (218 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 9 321 EUR 104 000 SEK ≈ 3 432 000 Ft
Minikotró
2021
825 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 67 400 EUR 752 000 SEK ≈ 24 820 000 Ft
Minikotró
2022
1 755 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18 010 EUR 201 000 SEK ≈ 6 633 000 Ft
Minikotró
2000
13 881 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 16 310 EUR 182 000 SEK ≈ 6 006 000 Ft
Minikotró
2003
15 037 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 29 040 EUR 324 000 SEK ≈ 10 690 000 Ft
Minikotró
2020
10 041 óra
Teljesítmény 31.18 kW (42.42 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 64 260 EUR 717 000 SEK ≈ 23 660 000 Ft
Minikotró
2022
Teljesítmény 51.57 kW (70.16 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 1 031 EUR 11 500 SEK ≈ 379 500 Ft
Minikotró
2020
Teljesítmény 8.59 kW (11.69 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 18 100 EUR 202 000 SEK ≈ 6 666 000 Ft
Minikotró
2022
2 288 óra
Teljesítmény 10.19 kW (13.87 LE) Teherbírás 2 158 kg
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
42 450 EUR ≈ 15 630 000 Ft
Minikotró
2021
2 298 óra
Teljesítmény 41.16 kW (56 LE) Üzemanyag dízel
Hollandia, Veghel
Kapcsolatfelvétel az eladóval
árverés 8 963 EUR 100 000 SEK ≈ 3 300 000 Ft
Minikotró
1996
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 941,10 EUR 10 500 SEK ≈ 346 500 Ft
Minikotró
2020
54 582 óra
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 13 530 EUR 151 000 SEK ≈ 4 983 000 Ft
Minikotró
2010
Teljesítmény 143 kW (194 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 36 390 EUR 406 000 SEK ≈ 13 400 000 Ft
Minikotró
Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden
árverés 126 400 EUR 1 410 000 SEK ≈ 46 530 000 Ft
Minikotró
2023
Teljesítmény 110 kW (150 LE) Üzemanyag dízel
Svédország, Karlstad
Klaravik Sweden